tailored-for-you-desktop-e72cb7a10c5c293889f10006bb2bbf94

پس از ژاپن، به نظر میرسد قاره اروپا دومین مقصد دستیار صوتی هوشمند اکسپریا Ear سونی است. ساعاتی پیش، سونی موبایل انگلستان پیش فروش رسمی دستیار هوشمند صوتی خود را از طریق وبسایت فروش اختصاصی آنلاینش آغاز کرده است. قیمت این دستیار صوتی هوشمند در کشور انگلستان 179 پوند خواهد بود و در سایر کشورهایِ اروپایی با قیمت 199 یورو در دسترس کاربران و علاقه مندان قرار دارد.

das-xperia-ear-vorbestellen-offizieller-sony-xperia-store-deutschland

اما نکته بسیار جالبی که وجود دارد، پیشنهادی است که سونی برایِ پیش خریداران دستیار هوشمند صوتی خود در قاره اروپا در نظر گرفته است. سونی میگوید اگر علاقه مندان به دستیار هوشمند صوتی اکسپریا Ear تا قبل از تاریخ 13 نوامبر 2016 میلادی اقدام به خرید این گجت هوشمند نمایند، کوپنی 45 پوندی/50 یورویی به آنها تعلق میگیرد که میتوانند با آن یک گوشی اکسپریا خریداری کنند.

top-banner-pre-order-xperia-ear_940x430_gb

بدین ترتیب، کاربرانی که این محصول را از طریق فروشگاههایِ معتبر آنلاین سونی تا تاریخ مذکور خریداری کنند، کوپنی برایِ خرید یک گوشی هوشمند اکسپریا از فروشگاههایِ آنلاین سونی دریافت خواهند کرد، که تا تاریخ 14 ژانویه 2017 میلادی اعتبار دارد. گفتنی است که این محصول در تاریخ 13 نوامبر 2016 میلادی به دست کاربرانی که آنرا پیش خرید کرده اند میرسد.

اکسپریا Ear میتواند به عنوان دستیار شخصی شما فعالیت کند و بدون نیاز به لمس کردن و در دست گرفتن گوشی هوشمند، برایتان پیامک دریافت و ارسال کند، برنامه هایتان را چک کند و حتی چیزی را برایِ شما در دنیایِ اینترنت جستجو کند. این اَبزار هوشمند با طراحی جمع و جور و بینظیر خود مجهز به مجموعه ای از سنسورهایِ مختلف ( من جمله سنسور مجاورت و شتاب سنج ) میباشد و میتواند اَنواع حرکات و رفتارهایِ شما را شناسایی کند و به درستی شما را هدایت کند.

منبع: