xz-deep-pink-21

همانطور که شاید بدانید، سونی علاوه بر 3 رنگ اصلی و جدید گوشی اکسپریا XZ، یک رنگ اختصاصی و بسیار محدود از این گوشی هوشمند نیز پس از نمایشگاه امسال معرفی کرد تا تعداد رنگ هایِ این گوشی هوشمند نیز به عدد 4 برسد. رنگ صورتی، چهارمین و آخرین رنگ گوشی اکسپریا XZ است، که چندی پس از معرفی این گوشی هوشمند به جهانیان معرفی شد.

پیشتر اعلام کردیم که سونی این رنگ اختصاصی و بسیار محدود را تنها در 4 کشور دنیا عرضه خواهد کرد. کشورهایِ انگلستان، فرانسه، چین و ژاپن چهار کشوری بودند که سونی اکسپریا XZ صورتی رنگ را در آنها عرضه خواهد کرد. اما اَکنون خبر میرسد که این رنگ بسیار زیبا و پرطرفدار پایش به یک کشور دیگر دنیا نیز خواهد رسید.

سونی موبایل ساعاتی پیش رسماً اعلام کرد که علاوه بر 4 منطقه اعلام شده، کشور تایوان نیز میهمان اکسپریا XZ صورتی رنگ خواهد بود. بدین ترتیب، این رنگ اختصاصی از گوشی هوشمند خوش ساخت و بسیار زیبایِ اکسپریا XZ در آینده ای نزدیک در 5 کشور دنیا من جمله انگلستان، فرانسه، چین، ژاپن و تایوان در دسترس علاقه مندان قرار خواهد گرفت.

سونی همچنین اشاره میکند که رنگ صورتی گوشی اکسپریا XZ از اوایل ماه آینده میلادی ( دسامبر ) در هنگ کنگ و ماکائو در دسترس علاقه مندان قرار خواهد گرفت و تا پایان آخرین ماه سال 2016 میلادی نیز در دسترس خریداران در کشور تایوان قرار خواهد گرفت، تا مأموریت رساندن این گوشی هوشمند به کشورهایِ محدودی از دنیا با موفقیت به پایان برسد.

منبع: