unbox_mp_cl1_11
پروژکتور قابل حمل MP-CL1 سونی از جمله محصولاتی است که پس از معرفی، مورد توجه بسیاری قرار گرفت. این پروژکتور کوچک، قابلیت اتصال به گوشی های هوشمند و پلی استیشن را دارد و میتواند در هر کجا و زمانی، تصویر مورد نظر را بر پرده ای بزرگ به نمایش بگذارد.

دامنه پرده نمایش این پروژکتور از 6 اینچ تا 120 اینچ است. برای دستیابی به پرده 40 اینچی این پروژکتور به فاصله ای 1.15 متری نیاز دارد. تصویر تولید شده از این پروژکتور نیز با رزولوشن 1920×720 به تصویر کشیده میشود.

بعد از معرفی این پروژکتور بسیاری منتظر ورود آن به بازار کشور و خرید چنین ابزاری بودند که حالا فروشگاه اینترنتی نگین خاورمیانه به عنوان همکاری تجاری سایت تخصصی اکسپریا، این پروژکتور را برای فروش در فروشگاه خود قرار داده است.

این پروژکتور کوچک، هم اکنون در سایت فروشگاه اینترنتی نگین خاورمیانه در دسترس علاقه مندان قرار دارد. قیمت این محصول با گارانتی ایران رهجو برای سفارش 1,389,000 تومان است که از لینک زیر میتوانید نسبت به سفارش و خرید این محصول اقدام کنید. لازم به توضیح است به همراه این پروژکتور از طرف فروشگاه اینترنتی نگین خاورمیانه یک عدد سه پایه و یک عدد کیف نیز به عنوان هدیه به خریدار اهدا میگردد.

خرید پروژکتور قابل حمل سونی مدل MP-CL1

unbox_mp_cl1_10