dume
روز گذشته تصویری از یک اسمارت فون ناشناخته به بیرون درز کرد که گفته شد مربوط به اکسپریا Z5 است. این عکس در حالی منتشر شده که هنوز تکلیف اکسپریا Z4 به درستی مشخص نیست و نسخه جهانی این دستگاه به طور کامل رونمایی نشده است.

با وجود اینکه نسخه جهانی اکسپریا Z4 هنوز توسط سونی معرفی نشده اما اطلاعات و جزئیات پرچمدار بعد از آن یعنی اکسپریا Z5 آنقدر وسوسه انگیز است که نمیتوان به راحتی از آن گذشت. Ricciolo ستاره مشهور درز اطلاعات که روابط بسیار نزدیکی با عوامل سونی موبایل نیز دارد، برای طرفداران این برند نامی آشناست. چرا که پیش از این هر چه Ricciolo در مورد پرچمداران بعدی سونی گفته درست از آب در آمده است. حالا Ricciolo اطلاعاتی را از پرچمدار آینده سونی در اختیار ما قرار میدهد که بسیار هیجان انگیز است.

او در صفحه توییتر خود از یک انقلاب بزرگ در پرچمدار بعدی سونی به خصوص در دوربین آن سخن میگوید. او از وجود یک دوربین، سنسور، لنز و نرم افزار جدید در نسل بعدی خانواده Z خبر میدهد. سنسور و لنز جدید و از همه مهمتر، نرم افزار جدید برای دوربین گوشی های اکسپریا برای علاقه مندان و طرفداران سونی بسیار قابل توجه است. همچنین Ricciolo از یک طراحی جدید نیز سخن گفته که در این مورد ما قبل از این نیز با خبر شده بودیم.

1

سابقه Ricciolo در انتشار اطلاعات مربوط به پرچمداران اکسپریا آنقدر درخشان است که نمیتوانیم به راحتی از صحبت های او بگذریم. تنها سوال اینجاست که آیا این اطلاعات مربوط به اکسپریا Z4 نسخه جهانی است یا اکسپریا Z5 ؟ سونی امسال ما را با پرچمداران خود سردرگم کرده و هر حدس و گمانی پیرامون آنها غلط از آب در آمده است. باید منتظر خبرهای بعدی از سونی باشیم.