xperia-z5-premium-12
هنوز برای صحبت کردن در مورد پرچمدار بعدی سونی که قرار است جایگزین اکسپریا XZ شود بسیار زود است، اما گمانه زنی ها و شایعات در این مورد حتی از مدت ها قبل آغاز شده است.

چند مورد در خصوص پرچمدار آینده سونی کاملا قابل حدس است. اینکه پردازنده قطعا آخرین پردازنده کوالکام خواهد بود کاملا قابل تصور است. اما بسیاری از قسمت ها هنوز ناشناخته است. در این مورد حالا خبرهای جالبی به گوش میرسد که با وجود عدم تایید ولی جذابیت بالایی دارد.

یکی از منابع نزدیک به سونی اطلاعاتی را به یکی از رسانه های ویتنام رسانده که نشان میدهد سونی تصمیم به ساخت پرچمداری با صفحه نمایش 5.5 اینچی دارد. صفحه نمایش 5.5 اینچی در سطح اکسپریا Z5 Premium که شاید منظور رزولوشن 4K آن باشد میتواند برای دوستداران سونی شیرین باشد.

همین منبع در مورد پرچمدار آینده سونی میگوید این دستگاه به حافظه داخلی پرسرعت با استاندارد UFS 2.1 مجهز خواهد شد. رم دستگاه نیز به طور حتم 4 گیگابایت خواهد بود که البته برای یک اسمارت فون قدرتمند در سال 2017 چندان عجیب هم نیست. به هر حال این دستگاه شاید عنوان پرچمدار و یا شاید یک اسمارت فون بالارده در سال آینده باشد که هنوز تاریخ معرفی آن مشخص نیست. به نظر شما این اسمارت فون که از آن صحبت کردیم در چه رویدادی و با چه عنوانی معرفی خواهد شد؟

منبع: