XR-3
روزشمار معکوس تا نمایشگاه برلین و معرفی پرچمدار آینده سونی به عدد 9 رسید. تنها 9 روز تا یک رویداد مهم و معرفی محصولی متفاوت از سونی زمان باقی است و در این مدت همه منتظر هستند تا باز هم به دانسته های آنها از پرچمدار آینده سونی افزوده شود.

تا به امروز بسیاری از مشخصات اکسپریا XR به عنوان پرچمدار آینده سونی به تایید رسیده است اما در مورد نسخه نرم افزاری این دستگاه تردیدها در خصوص نسخه پیش فرض بسیار زیاد است.

هر چند که بیشترِ احتمالات در مورد نسخه اندروید 6.0.1 برای این دستگاه وجود دارد اما برخی شایعات نیز در خصوص احتمال معرفی این دستگاه با نسخه پیش فرض اندروید 7.0 نیز شنیده شده است. شایعاتی که امروز با تایید گوگل به کل خاتمه یافت تا در مورد نسخه نرم افزاری این دستگاه نیز به نتیجه نهایی برسیم.

گوگل تایید کرد که اولین دستگاهی که به صورت پیش فرض اندروید 7.0 را با خود به همراه دارد الجی V20 است. با توجه به تاریخ معرفی این دستگاه که بعد از پرچمدار سونی است پس قطعا به این نتیجه میرسیم که سونی آخرین محصول خود را که چند روز دیگر معرفی میشود به اندروید 6.0.1 مجهز میکند. البته این مورد قابل حدس است که پرچمدار جدید سونی به احتمال قوی اولین دستگاه از سونی خواهد بود که به روزرسانی اندروید 7.0 را در آینده دریافت میکند.

منبع: