جذاب مثل اکسپریا Z5 Premium! و یک پریمیوم دیگر که در راه است… سونی در سال 2015 با معرفی اکسپریا Z5 Premium کاری کرد که هر اسمارت فون دیگری از خانواده اکسپریا را که معرفی کند یک چیزی کم داشته باشد! لقب پریمیوم… چه چیزی میتواند برای طرفداران و علاقه مندان به سونی جذاب تر از این باشد که سونی در فکر معرفی یک پریمیوم دیگر باشد؟ اگر برای شما این اتفاق جذاب است پس خودتان را برای این اتفاق هیجان انگیز آماده کنید.

حتما Ricciolo را میشناسید. همان درز دهنده مشهوری که ارتباط نزدیکی با سونی دارد و معمولا هر از چند گاهی اطلاعاتی از محصولات سونی نیز منتشر میکند. سابقه نشان میدهد که حرف های Ricciolo معمولا به واقعیت تبدیل میشود. به همین خاطر به او میتوانیم مثل یک منبع رسمی موثق نگاه کنیم که اطلاعات معتبری را به بیرون درز میدهد.

Ricciolo در صفحه تویتر خود مژده ای برای دوست داران سونی دارد. خلاصه کلام این است. پرچمدار دیگری از جنس پریمیوم در راه است. چه زمانی و با چه مشخصاتی؟ نمیدانیم اما وقتی اسم پریمیوم بر پیکره یک گوشی هوشمند باشد باید تجربه خاص اکسپریا Z5 Premium و مشخصات فراتر از زمانِ خود همراه آن باشد. Ricciolo مینویسد:

پریمیومی پرچمدار در راه است. اما نفس های خود را برای نمایشگاه MWC حبس نکنید. البته به جز اتاق های مخفی!

از توییت این درز دهنده چنین بر می آید که احتمالا در نمایشگاه MWC این محصول به صورت رسمی معرفی نخواهد شد. اما سونی در پشت درهای بسته احتمالا این محصول را به صورت خصوصی و برای همکاران تجاری خود به نمایش خواهد گذاشت. به هر حال، نسخه ارتقا یافته اکسپریا Z5 Premium با نامی نامشخص به زودی از راه میرسد. اکسپریا XZ Premium یا چیز دیگری؟ اطلاعی نداریم. اما مثل شما منتظر این اتفاق هیجان انگیز هستیم.