ir.javan.hendooneh
پس از تجربه موفق بازی آفتابه که با استقبال بی نظیر شما همراه بود، حالا قصد معرفی یک بازی جذاب و فکری دیگر را با عنوان هندونه داریم. این بازی در سبکی مشابه با بازی آفتابه ساخته شده است که شما باید از طریق تصاویر ارائه شده، جواب های بازی را حدس بزنید. تمامی تصاویر و جوابهای آن از طریق ایده پردازی های عالی سازنده ساخته شده که میتواند تا رسیدن به آخرین مرحله شما را سرگرم کند. توضیحات این بازی را از زبان سازنده میخوانیم.

ایده بازی هندونه :

بازی با کلمات فارسی یک بازی قدیمی ایرانی ست که در بسیاری از خانواده های ایرانی هنوز هم رایج است و در سالهای اخیر توسط اشخاصی سازماندهی شده و غلطنامه (غلط نامه ) کدخدا نام گرفته است.

طرح گرافیک بازی هندونه از یک نمونه خارجی به نام Guess The Emoji که در مارکت های خارجی بسیار پرطرفدار بوده است گرفته شده زیرا احساس شد که این گرافیک در میان کاربران ایرانی نیز مقبول بیفتد.

بازی هندونه از نظر خیلی از دوستانی که با آن سرگرم شدند و از آن لذت برند بسیار محبوت تر از نمونه های دیگر بوده زیرا :

به جای دانلود کلمات بی ربط از اینترنت و کپی از سایت های دیگه تقریبا تمامی ایده کلمات هندونه در گروه سپهر ایده پردازی شده است.

در این اپ سعی کرده ایم از طرح ایده های منطقی استفاده کنیم که فقط کافی باشه با فکر کردن به جواب برسید .

سعی کردیم کلمات را همانگونه که اکثر کاربران اذعان داشتند با بالاترین کیفیت گرافیکی ارائه کنیم .

سوالات ریسک یکی از دلایل پرطرفدار شدن هندوست .

ایده کاربران هندونه:

وجود نمونه های زیاد از یک نرم افزار باعث ایجاد رقابت میشه و اینطوری سازندگان آنها مجبور میشن که کیفیت کارشون رو افزایش بدهند .

ساخته شدن اولین آنتی ویروس مانع از ساخته شدن آنتی ویروس های جدید تر نشد زیرا با آمدن آنتی ویروس های جدید با قابلیت های جدید آنتی ویروس های قبلی برای باقی ماندن در بازار رقابت ، باید تلاش بیشتری کنند. و به این میگن بازار رقابتی سالم. اگر قرار بود با اولین نرم افزار دست از تلاش برمیداشتیم که علم کامپیوتر در نقطه اول خود باقی می موند.
انحصار طلبی در هیچ صنعتی باعث رشد نخواهد شد .

بازی هندونه :
بزرگترین هدف بازی هندونه لذت بردن و سرگرم کردن شماست .
توی بازی هندونه کلمه هایی که هر روز می گیم و می شنویم رو به صورت طنز به تصویر کشیدیم.
شما با دیدن هر تصویر باید حدس بزنید که داره چه کلمه ای رو نشون میده . پس از فهمیدن کلمه از اینکه میشه چنین نگاه طنزی داشت حتما به وجد خواهید اومد و امیدواریم بتونیم دور هم خوش بگذرونیم.

سوالات ریسک :
اگه فکر می کنید که دیگه استاد حل کردن معما هستید پس حتما وارد این بخش هیجان انگیز بشید و خودتون رو اثبات کنید .
وقتی وارد این مرحله میشید فقط 2 دقیقه وقت دارید که جواب رو حدس بزنید . اگه موفق بشیید که آره شما راست گفتید و استادید و کلی جایزه می گیرید اما ، اما … اگه نتونستید که !!!….

شما میتوانید این بازی فوق العاده زیبا را دانلود کرده و جواب های بدست آمده را در بخش نظرات برای ما به اشتراک بگذارید. به علت حمایت از سازنده برنامه لینک مستقیم برای شما قرار نداده ایم. شما میتوانید با اسکن تصویر زیر برنامه را دانلود کرده و یا از طریق لینک زیر به صفحه بازی در بازار مراجعه کرده و بازی را دریافت کنید.

لینک ورود به صفحه بازی در بازار

 

ir.javan.hendooneh0 ir.javan.hendooneh1 ir.javan.hendooneh2 ir.javan.hendooneh3 ir.javan.hendooneh4