اکسپریا XZ Premium بدون شک محبوب ترین گوشی هوشمند سونی در سال 2017 بود. این تلفن هوشمند که در ابتدای سال 2017 در نمایشگاه MWC بارسلون معرفی شد، در دو رنگ مشکی اقیانوسی و کروم درخشان پا به بازار ایران گذاشت.

پس از چند ماه، سونی رنگ صورتی را هم به رنگ های اصلی اضافه کرد که شاید چندان با استقبال مشتریان مواجه نشد. در نهایت چهارمین رنگ اکسپریا XZ Premium آخرین رنگ این گوشی قدرتمند بود که چند هفته قبل معرفی و کم کم به کشورهای مختلف عرضه گردید.

رنگ قرمز که سونی آن را “Rosso” نامیده، همانند دیگر رنگ های اکسپریا XZ Premium درخشان است. این رنگ در ابتدا برای بازارهای شرق آسیایی در نظر گرفته شد اما بعدها خبر رسید، ورود آن به بازار ایران هم عملی خواهد بود. این اتفاق امروز پس از گذشت چند هفته از معرفی رنگ قرمز اکسپریا XZ Premium به وقوع پیوست.

هم اکنون رنگ قرمز اکسپریا XZ Premium به صورت بسیار محدود وارد بازار ایران شده است. متاسفانه قیمت در نظر گرفته شده برای این دستگاه کمی بالاتر از انتظارهاست که شاید به علت محدودیت عرضه آن باشد. هم اکنون رنگ قرمز اکسپریا XZ Premium با قیمت حدود 3 میلیون تومان به بازار کشور تزریق شده است.

آپدیت: تنها ساعتی پس از عرضه اولیه این گوشی، قیمت این دستگاه مورد انتقاد قرار گرفت که با مذاکرات فروشگاه تکنولایف قیمت توزیع کننده به مبلغ 300 هزار تومان کاهش پیدا کرد. هم اکنون رنگ قرمز اکسپریا XZ Premium با قیمت 2,699,000 تومان در فروشگاه تکنولایف موجود است.

نسخه قرمز رنگ اکسپریا XZ Premium در تکنولایف