نرم افزار هواشناسی، یکی از ابزارهای محبوب سونی بود که سونی قید توسعه آن را برای آینده زد. سه ماه قبل سونی با انتشار بیانیه ای رسماً تایید کرد که توسعه برنامه هواشناسی اکسپریا را متوقف خواهد کرد. با این حال توقف توسعه این برنامه فوری نبوده و سونی وعده داد تا چندین به روزرسانی دیگر را هم برای آن ارائه خواهد کرد.

پس از گذشت چند ماه، باز هم برنامه هواشناسی یا به عبارتی، برنامه آب و هوای اکسپریا به نسخه ای جدید به روزرسانی شد. این به روزرسانی که با شماره ساخت 1.3.A.4.3 ارائه شده حاوی چند تغییر مهم است. در این نسخه پشتیبانی از اندروید Pie به برنامه هواشناسی اکسپریا اضافه شده و از طرف دیگر پشتیبانی از نسخه های قبل از لالی پاپ نیز از این برنامه برداشته شده است. ضمن اینکه پایداری برنامه و عملکرد آن با این به روزرسانی بهبود پیدا کرده و ایرادات موجود در نسخه قبل نیز رفع شده است.

اگر تاکنون برنامه Xperia Weather خود را به این نسخه بروزرسانی نکرده اید یا در پروسه دریافت این بروزرسانی با مشکل مواجه شده اید، میتوانید از پلی استور اختصاصی اکسپریا نسخه جدید این برنامه را دانلود و بر روی دستگاه خود نصب کنید.

دانلود از پلی استوردانلود از پلی استور