روز گذشته خبر از بازگشت مجدد گروه پکسوتم را به سایت تخصصی اکسپریا دادیم. گروه پکسوتم که مدت ها در کنار سایت تخصصی اکسپریا، تولید انواع تم ها برای گوشی های سونی را بر عهده داشتند، پس یک وقفه چند ماهه دوباره در خدمت شما کاربران و همراهان همیشگی اکسپریان خواهند بود.

این تم که امروز قصد معرفی آن را داریم، توسط سرپرست گروه پکسوتم، آقای ماهان حمیدی ساخته و آماده نصب برای شماست. موضوع تم همانطور که از نام آن مشخص است، به فصل زیبای پاییز که هم اکنون در آن به سر میبریم مرتبط است. در این تم بیشتر از رنگ نارنجی استفاده شده تا با موضوع اصلی آن یعنی برگریزان پاییز قرابت داشته باشد.

سازنده این تم زیبا سعی کرده تا بعد از وقفه طولانی، یک محصول متفاوت را به دست شما برساند. در این تم زیبا از عناصر گرافیکی بسیار زیادی استفاده شده تا جذابیت آن نسبت به سایر پوسته هایی که با موضوع فصل پاییز پیش از این منتشر شده افزایش یابد. این تم با تمامی گوشی های سونی که حداقل نسخه اندروید 5.0 لالی پاپ را در اختیار دارند سازگاری دارد. نکته بارز در خصوص این تم سازگاری کامل با اندروید 8.0 است که کاربران اکسپریا XZ1 و اکسپریا XZ Premium نیز میتوانند از آن استفاده کنند. نسخه حرفه ای این پوسته را میتوانید با قیمت بسیار ناچیزی از طریق لینک پایان صفحه خریداری کنید.

ویژگی هایِ منحصر به فرد این پوسته:

– آیکن پک جذاب با بیش از 3500 آیکن
– نویگیشن بار اختصاصی
– ساعت قفل اختصاصی
– ویجت صفحه اصلی اختصاصی تم
– مجهز به بیش از 500 عنصر گرافیکی
– پشتیبانی از اَندروید 5 به بالا
– حاوی کیبورد اختصاصی اکسپریا (به جز سری X)

نکته بسیار مهم: در صورت خرید لطفا پس از پرداخت، فرآیند خرید را حتما در مرحله آخر انجام دهید تا لینک دانلود در مرورگر برای شما نمایش داده شود. به هیچ وجه تا قبل از نمایش لینک دانلود صفحه مرورگر خود را نبندید. با این حال اگر چنانچه خرید را به صورت کامل انجام دادید، اما لینک تم برایِ شما ارسال نشد، تنها کافیست شماره پیگیری 5 رقمی خود را به ایمیل مدیریت سایت در انتهای صفحه ارسال کنید تا پرداخت شما پیگیری و لینک دانلود برایِ شما ارسال شود.

دانلود از پلی استوردانلود از پلی استور