sony_xperia_x_performance_desktop

وقتی سونی در کنفرانس خبری اش در نمایشگاه موبایل امسال از خانواده X پرده برداشت و نگاه همگان به سمت قدرتمندترین عضو این خانواده، گوشی اکسپریا X Performance خیره شد، این کمپانی ژاپنی رسماً اعلام کرد که این گوشی محبوب و قدرتمند هیچگاه پایش به بازار کشورهایی چون انگلیس و آلمان نخواهد رسید و تنها برایِ بازارهایِ خاصی تدارک دیده شده است.

اما زمـان همـه چیــز را تغییــر داد و چنـدی پیش سـونــی مـوبـایـل انگلستـان خبـر از عرضـه قریب الـوقــوع اکسپـریــا X Performance برایِ بازار این کشور داد. تا به امروز وضع آلمان مشخص نبود، که پس از کش و قوس هایِ فراوان سونی موبایل آلمان نیز رسماً اعلام کرد که اکسپریا X Performance  وارد بازار آلمان نیز خواهد شد.

سونی موبایل آلمان ساعاتی پیش رسماً پیش خرید گوشی اکسپریا X Performance را برایِ بازار این کشور با قیمت نهایی 699 یورو آغاز کرد. همچنین، شعبه آلمان خُرده فروشی بزرگ آنلاین آمازون نیز این گوشی هوشمند را با قیمتی مشابه برایِ پیش خرید در دسترس علاقه مندان قرار داده است.

گفته میشود پیش خریداران اکسپریا X Performance میتوانند گوشی خریداری شده خود را در هفته اول ماه آینده میلادی ( حدود دو هفته دیگر ) دریافت کنند. سونی موبایل آلمان این گوشی هوشمند را با قیمت 699 یورو و با پیشنهاد ویژه ای در رنگ هایِ مشکی و سفید به کاربران عرضه میکند.

Xperia-X-Performance-in-Germany_2-640x397

امـا شعبـه آلمــان خُــرده فــروشــی آنلاین آمـــازون بــرخلاف وبســایت رسمی سـونــی مـوبـایـل آلمان، گوشی اکسپریا X Performance را در هر 4 رنگ موجود ( مشکی گرافیتی، سفید، طلایی سرخ و طلایی لیمویی ) با قیمت 699 یورو به کاربران و علاقه مندان این گوشی هوشمند عرضه میکند.

Xperia-X-Performance-in-Germany-640x374

منبع: