viber-android-banner
این روزها کمتر کاربر اندرویدی است که با برنامه وایبر آشنایی نداشته باشد. برنامه وایبر بدون شک یکی از محبوبترین برنامه های پیغام رسان نه تنها برای اندروید بلکه برای سایر سیستم عامل هاست. این برنامه امکان برقراری تماس صوتی، ارسال پیام های کوتاه و نیز ارسال تصاویر و ویدئو ها را برای کاربران خود فراهم میکند.

اما این برنامه از ساعاتی قبل شاهد انتشار نسخه ای جدید در گوگل پلی بوده است. نسخه ای که از دو جهت برای ما مورد اهمیت است. مورد اول پشتیبانی از تماس های تصویری است که تا پیش از این جای خالی آن شدیدا در این برنامه محبوب احساس میشد. با این حساب تمامی کاربران این برنامه که از دوربین ثانویه در تلفن همراه یا تبلت خود بهره میبرند میتوانند بطور رایگان تماس تصویری برقرار کنند.

اما مورد دوم که برای ما ایرانی ها نیز حائز اهمیت است اضافه شدن زبان شیرین پارسی به این برنامه در نسخه جدید آن میباشد. همچنین در این نسخه رابط کاربری برنامه تغییرات اساسی داشته و شاهد ظاهری جدید در برنامه هستیم.

این برنامه در جدیدترین نسخه خود به ورژن 5.0.0.4083 ارتقا پیدا کرده است. شما میتوانید هم اکنون این نسخه از برنامه وایبر را از سایت تخصصی اکسپریا دریافت کنید.

دانلود با لینک مستقیم