XperiaZ2S-17
در حال حاضر، استاندارد شارژر سریع کوالکام، با برخی از اسمارت فون ها و تبلت های سونی همخوانی دارد. چند پرچمدار اخیر سونی همگی از این تکنولوژی پشتیبانی میکنند اما اکسپریا Z2 که یکی از محبوبترین اسمارت فون های سونی نیز محسوب میشود از نعمت این فناوری محروم است.

آمارهای سایت تخصصی اکسپریا نشان میدهد نزدیک به یک پنجم بازدیدکنندگان این سایت صاحب گوشی اکسپریا Z2 هستند. این آماری است که محبوب بالای اکسپریا Z2 را به اثبات میرساند. همین محبوبیت باعث شده تا توسعه دهندگان هر جا که کم و کاستی برای این دستگاه احساس شده خود دست به کار شده و موانع و محدودیت ها را بر طرف کردند.

به لطف توسعه دهندگان ما شاهد این هستیم که حالا اکسپریا Z2 نیز به لیست دستگاه هایی که از شارژر سریع پشتیبانی میکنند اضافه شده است. البته این قابلیت به صورت غیر رسمی و تنها برای بوت لودرهای باز امکان پذیر است اما همین نیز اتفاقی مهم و ویژه برای این دستگاه و کاربران پر تعداد آن میباشد.

اگر شما هم جزو خیل عظیم کاربران اکسپریا Z2 در سایت تخصصی اکسپریا هستید و بوت لودر گوشی شما نیز باز هست، میتوانید از طریق لینک زیر در انجمن خود را برای بالابردن سرعت شارژ آماده کنید! با استفاده از این آموزش و نیز به همراه داشتن شارژر سریع میتوانید در کمتر از دو ساعت، گوشی خود را از شارژ 0 به 100 برسانید.

مشاهده موضوع در انجمن