حتماً در جریان هستید که از هفته آینده نمایشگاه E3 2017 آغاز به کار خواهد کرد و سونی به عنوان یکی از بازیگران اصلی این نمایشگاه، از روز دوشنبه 12 ژوئن 2017 میلادی برنامه هایِ خود را آغاز خواهد کرد و روزانه حدود 15 ساعت برنامه ویژه برایِ گیمرهایِ دنیا خواهد داشت. این برنامه ها شامل نمایش تریلر بازی هایِ جدید، مصاحبه با توسعه دهندگان و مصاحبه با دست اندرکاران بخش پلی استیشن میباشد.

برنامه هایِ اختصاصی سونی همچون سال هایِ گذشته بر رویِ شبکه هایِ اجتماعی توئیتر، فیسبوک و سرویس اشتراک گذاری ویدئویِ یوتیوب به صورت زنده پخش خواهد شد، اما سونی پیشنهاد میکند برنامه هایِ زنده این کمپانی را از طریق وبسایت پلی استیشن دنبال کنید. چرا؟ دلیلش ساده است! سونی میگوید برنامه هایِ زنده ما را از وبسایت پلی استیشن دنبال کنید و جایزه بگیرید!

برایِ این کار کاربران باید به آدرس پخش زنده اختصاصی پلی استیشن مراجعه کرده ( اینجا ) و با پر کردن مشخصات خود، برنامه هایِ زنده را از آدرس مذکور دنبال کنند و جوایز ارزشمندی کسب کنند. اما این جوایز چه هستند؟ سونی در ادامه توضیح میدهد که جوایز ارزشمندی را برایِ کاربران فراهم کرده است.

این جوایز شامل 25 درصد تخفیف در لوازم جانبی کنسول پلی استیشن، پوسته هایِ جدید برایِ سیستم عامل پلی استیشن ( پوسته هایِ حرفه ای و زیبایی چون Symbols in the Sky و Everybody’s Golf )، بسته شکار بازی Dreadnought ( به ارزش 10 دلار )، پکیج بازی محبوب MLB 17 و جوایز با ارزش دیگری که گیمرها با شرکت در این طرح دریافت خواهند کرد.