mehrabani-promo
فروشگاه اینترنتی نگین خاورمیانه به عنوان یکی از بزرگترین فروشگاه های فعال در زمینه فروش گوشی های هوشمند سونی در ایران، برای مشتریان و همراهان همیشگی خود پیشنهاد ویژه ای دارد. نگین خاورمیانه از سال گذشته در کنار سایت تخصصی اکسپریا حضور داشته و محیطی مطمئن جهت خرید محصولات سونی را در اختیار کاربران قرار داده است.

پیشنهاد ویژه فروشگاه اینترنتی نگین خاورمیانه برای آن دست از مشتریان خود میباشد که این فروشگاه را انتخاب اول خود جهت خرید محصولات مختلف در نظر دارند. در پیشنهاد ویژه فروشگاه نگین خاورمیانه از این پس، مشتریانی که 5 هفته پیاپی اقدام به خرید محصول از این فروشگاه کنند میتوانند بدون قرعه کشی برنده یک جایزه نقدی 2 میلیون ریالی شوند.

مشتریان پس از این که پنج هفته پیاپی از این فروشگاه خرید کردند میتوانند شماره سفارش های خود را برای فروشگاه نگین خاورمیانه ارسال کرده و از این جایزه نقدی بهره مند شوند. همچنین میتوانند تا سه ماه تمامی سفارشات خود را به صورت رایگان و بدون پرداخت هزینه پست دریافت کنند. البته توجه داشته باشید که حداقل مبلغ خرید برای هر سفارش 2 میلیون ریال بوده و خریدها نیز باید در پنج هفته متوالی صورت گرفته باشد. حداقل خرید برای هر هفته نیز یک خرید است و دو خرید در یک هفته همان یک خرید محاسبه خواهد شد. پس اگر شما نیز از مشتریان ثابت فروشگاه اینترنتی نگین خاورمیانه هستید این فرصت استثنایی را از دست ندهید.