xperia-x (8)
گوشی های سری X سونی با گذشت بیش از دو ماه از معرفی هنوز به بازار عرضه نشدند. عرضه گوشی های جدید سونی به تابستان امسال موکول شده اما پیش فروش آنها از هم اکنون در برخی نقاط آغاز شده است.

پیش فروش اکسپریا X و اکسپریا XA هم اکنون در فروشگاه آمازون آغاز شده و خریداران میتوانند این دستگاه را در رنگ های مختلف سفارش دهند. فروش این دستگاه در حالتی آغاز شده که قیمت آن بسیار دور از تصورات تعیین شده است.

اکسپریا X هم اکنون در فروشگاه آمازون با قیمت 550 پوند پیش فروش میشود. این قیمت وقتی بهتر درک میشود که در نظر بگیریم گلکسی S7 با قیمت 526 پوند و الجی G5 نیز با قیمت 500 پوند در همین فروشگاه قابل خریداری است. اکسپریا X که با پردازنده اسنپدراگون 650 هر چقدر هم قابلیت های برتر دیگر را در خود جای دهد باز هم نمیتواند لقب یک میان رده را از خود پاک کند. با این حال قیمت تعیین شده برای این دستگاه از پرچمداران سامسونگ و الجی که به تازگی عرضه شدند نیز بیشتر است.

در کنار اکسپریا X، اکسپریا XA نیز هم اکنون در فروشگاه آمازون قابل خریداری است که البته قیمت این دستگاه به نظر بسیار معقولانه تر از اکسپریا X است. این دستگاه با قیمت 280 پوند به فروش میرسد که به عنوان یک میانرده با این مشخصات ایده آل به نظر میرسد.

Amazon-UK-Xperia-X-Pre-orders-640x623

منبع: