تنها چهار روز پس از معرفی رسمی اکسپریا XZ1 و اکسپریا XZ1 Compact در برلین، کشور آلمان به عنوان اولین کشور شاهد پیش فروش این دو تلفن هوشمند است. سونی موبایل از امروز به صورت رسمی در فروشگاه خود، پیش فروش اکسپریا XZ1 و اکسپریا XZ1 Compact را با هدایای ویژه آغاز کرده است.

سونی موبایل آلمان برای اکسپریا XZ1 قیمت 699 یورویی را در نظر گرفته که از قیمت فعلی اکسپریا XZ Premium در کشور آلمان 50 یورو ارزانتر است. جالب است بدانید که این قیمت برای اکسپریا XZ1 با هدیه ای ویژه در نظر گرفته شده که ارزش نهایی این محصول را در مقایسه با اکسپریا XZ Premium بسیار بیشتر میکند. سونی به هر کدام از خریداران اکسپریا XZ1 که تا 22 سپتامبر اقدام به پیش خرید این دستگاه کنند، دو عدد هدفون حرفه ای h.ear اهدا میکند.

اکسپریا XZ1 Compact نیز در کنار برادر بزرگتر خود، در آلمان آماده سفارش است. قیمت نهایی در نظر گرفته شده برای این تلفن هوشمند 4.6 اینچی، 599 یورو است که این محصول نیز، همانند اکسپریا XZ1 دو عدد هدفون h.ear را به عنوان هدیه در کنار خود دارد. قیمت گذاری سونی برای اکسپریا XZ1 و مقایسه آن با قیمت اکسپریا XZ Premium نشان میدهد که سونی این دو تلفن هوشمند را با دو دید متفاوت و در دو رده مختلف برای مشتریان خود در نظر گرفته است.

منبع: