سونی در کنگره جهانی موبایل 4 گوشی هوشمند را معرفی کرد که اکسپریا XZ Premium و اکسپریا XZs شاخص ترین و قدرتمندترین آنها بود. اکسپریا XZs با مشخصاتی نسبتاً مشابه با اکسپریا XZ و چند تغییر در نیمه اول سال 2017 وارد بازار خواهد شد.

اکسپریا XZs به نوعی جایگزین اکسپریا XZ است که فاصله خالی بین اکسپریا XZ تا پرچمدار آینده را پر خواهد کرد. ارتقای دوربین و رم مهم ترین تغییرات این دستگاه بوده که با هدف رقابت با گوشی های 2017 ایجاد شده است.

اما از اینها بگذریم، پیش فروش اکسپریا XZs در اروپا هم آغاز شد. کشور هلند به عنوان اولین میزبان اکسپریا XZs در اروپا این دستگاه را به فروش میرساند. برای این دستگاه قیمت 650 یورویی تعیین شده اما در کنار آن یک هدیه بسیار وسوسه انگیز قرار دارد که ارزش خرید این دستگاه با چنین قیمتی را بسیار بالا میبرد.

اولین خریداران در کنار اکسپریا XZs میتوانند از اسپیکر SRS-XB30 نیز به عنوان هدیه بهره مند گردند. بد نیست بدانید که این اسپیکر حدود 170 یورو قیمت دارد و در رده اسپیکرهای پرتابل و حرفه ای قرار میگیرد که به عنوان یک هدیه برای یک گوشی هوشمند 650 یورویی بسیار وسوسه انگیز است.

منبع: