پس از عرضه رسمی گوشی های اکسپریا XA1، اکسپریا XA1 Ultra، اکسپریا XZs و اکسپریا L1 به بازارهای جهانی، سونی از حالا خود را برای ورود پنجمین اسمارت فون سال که مهمترین آنها به حساب می آید آماده میکند.

اکسپریا XZ Premium از امروز به صورت رسمی در فروشگاه سونی موبایل آماده فروش قرار گرفته است. پیش فروش اکسپریا XZ Premium از نیمه ی ماه می آغاز شده و به مدت دو هفته تا پایان همین ماه میلادی ادامه خواهد داشت.

سونی مثل همیشه پیش فروش اکسپریا XZ Premium را به صورت همزمان در سرتاسر اروپا آغاز کرده که انگلستان، آلمان، سوئد و لهستان از جمله کشورهایی هستند که در همین ابتدا پیش فروش جدیدترین پرچمدار سونی را انجام میدهند.

در انگلستان اکسپریا XZ Premium با قیمت 649 پوند و در آلمان نیز با قیمت 749 یورو از امروز در دسترس مشتریان قرار گرفته است. نکته بسیار جالب هدایایی است که سونی برای این تلفن هوشمند در اروپا در نظر گرفته است. در انگلستان همراه با اکسپریا XZ Premium یک عدد هدست MDR-NC750 به عنوان هدیه به خریداران داده خواهد شد. اما پیشنهاد آلمان بسیار وسوسه انگیز است. هدفون 300 یورویی MDR-100ABN در کنار یک گوشی هوشمند هدیه ای است که رغبت مشتریان به خرید اکسپریا XZ Premium را افزایش میدهد. در مورد این هدفون همین بس که در ایران با قیمت حدود 1.5 میلیون تومان در فروشگاه های آنلاین به فروش میرسد.

منبع: