gsmarena_001

ساعاتی پیش سونی موبایل پیش فروش نسخه توسعه دهندگان عینک هوشمند خود را در انگلستان و آلمان شروع کرد. نسخه توسعه دهندگان این عینک هوشمند قرار است در تاریخ 10 مارس 2015 رسماً رونمایی شود . این نسخه از عینک هوشمند سونی هم اَکنون در کشور انگلستان به قیمت 620 پوند و در کشور انگلستان به قیمت 800 یورو قابل سفارش است .

Sony-SmartEyeglass-Developer-Edition-SED-E1_1-640x385

البته فعلاً پیش فروش این نسخه از عینک هوشمند سونی در 2 کشور آلمان و انگلستان شروع شده است و پیش بینی میشود به زودی پیش فروش این محصول در کشورهایِ آمریکا و ژاپن به ترتیب با قیمت هایِ 840 دلار و 100.000 یِن نیز آغاز شود . لازم به ذکر است که در کشورهایِ دیگر جهان من جمله فرانسه ، ایتالیا ، اسپانیا ، بلژیک ، هلند و سوئد این محصول تنها برای سرمایه گذاران اصلی پروژه عینک هوشمند سونی در دسترس خواهد بود .

Sony-SmartEyeglass-Developer-Edition-SED-E1_2-640x385

سونی عینک هوشمند خود را اینگونه توصیف میکند : ” اسمارت آی گلس یک عینک هوشمند بسیار سبک با 2 لنز پیشرفته است ، که به کمک فناوری واقعیت افزوده خود ، کاربر را بیش از هر زمانی قادر به مدیریت هر چه ساده تر امور روزمره خود مینماید . با این عینک هوشمند ، پیامها ، شکلک ها و عکسها را میتوانید بدون ایجاد مزاحمت در میدان دیدتان مشاهده کنید ” .

Sony-SmartEyeglass-Developer-Edition-SED-E1_3-640x235

امروز و همزمان با آغاز پیش فروش این محصول ، سونی از اولین بسته توسعه نرم افزاری عینک هوشمند خود نیز پرده برداشت . در همین راستا ، سونی اطمینان داده است که کیت توسعه نرم افزاری این عینک هوشمند همراه محصول به دست توسعه دهندگانی که این محصول را تهیه کرده اند خواهد رسید .

 

Xperia-Blog