xperia-xz-group-8997e4be7e10cdc8a4898f0514bb4bf1-1280x10241

اگر با ما همراه بوده باشید، حتماً در جریان هستید که سونی موبایل ایالت متحده آمریکا در روزهایِ آخر هفته گذشته خبر از پیش فروش جدیدترین پرچمدار سونی، اکسپریا XZ داده بود، اما تا کنون این گوشی هوشمند در دسترس خریداران قرار نداشت. حال از آمریکا خبر میرسد که سونی موبایل این کشور پیش فروش رسمی گوشی هوشمند اکسپریا XZ را آغاز کرده است.

هم اَکنون نسخه آنلاک شده یا به اصطلاح Sim-Free این گوشی هوشمند در هر 3 رنگ آبی جنگلی، مشکی معدنی و پلاتینیومی از طریق شعبه ایالت متحده آمریکایِ خُرده فروشی آنلاین آمازون در دسترس کاربران قرار دارد. سونی برایِ رنگ هایِ پلاتینیومی و آبی جنگلی قیمت 699.99 دلار را در نظر گرفته است، اما رنگ مشکی معدنی این گوشی هوشمند با قیمت 717.59 دلار به فروش میرسد.

متأسفانه این گوشی هوشمند در خاک ایالت متحده آمریکا فعلاً با پیشنهادی همراه نیست، اما شاید در بدو عرضه سونی هدایایی را برایِ اولین خریداران این گوشی هوشمند در نظر بگیرد. گفتنی است که این گوشی هوشمند از تاریخ 2 اُکتبر 2016 میلادی ( حدود یک هفته دیگر ) به دست پیش خریداران خواهد رسید و به صورت رسمی در بازار ایالت متحده آمریکا نیز عرضه خواهد شد.

amazon-com-sony-xperia-xz

منبع: