xperia-xz-7
در شروع این هفته، سونی موبایل ایران در مراسمی که گزارش آن را به استحضار شما رسانده بودیم، از اکسپریا XZ، به عنوان پرچمدار اسمارت فون های سال 2016 خود پرده برداشت.

پیشتر سونی موبایل ایران، از شنبه دو هفته بعد، یعنی روز 24 مهر و پس از تعطیلات عاشورای حسینی، وعده عرضه اکسپریا XZ در ایران را داده بود، اما مثل سابق، پیش از تاریخ مقرر، پای گوشی های جدید سونی به کشور باز خواهد شد.

فردا 15 مهر را در تقویم خود به عنوان یک روز مهم یادداشت کنید! روزی که اکسپریا XZ برای اولین بار در فروشگاه های ایران به دست خریداران میرسد! فروشگاه اینترنتی نگین خاورمیانه، پیشگام در عرضه محصولات سونی، اینبار نیز با نهایت سرعت عمل وارد شده و خیلی زودتر از نقاط مختلف دنیا اکسپریا XZ را به دست مشتریان میرساند.

خوشبختانه اکسپریا XZ در این سفر تنها نیست و برادر کوچکتر خود را نیز به همراه دارد. اکسپریا X Compact نیز در کنار اکسپریا XZ از فردا در فروشگاه اینترنتی نگین خاورمیانه آماده فروش خواهد شد. حتما همراه ما باشید، چرا که در خبرهای آینده، قیمت نهایی این دو دستگاه را به همراه هدایای همراه آن به اطلاع شما خواهیم رساند. پس از همین الان خود را برای ورود اکسپریا XZ و اکسپریا X Compact به ایران آماده کنید…