در حال حاضر، چهار مدل از خانواده X شامل اکسپریا XZ، اکسپریا X Performance، اکسپریا X Compact و اکسپریا X از حیث دریافت آپدیت های سیستمی جلودار گوشی های سونی هستند. این چهار دستگاه که دو مدل اول به یک شماره ساخت و دو مدل دوم هم به یک شماره ساخت مشابه مجهز هستند همگی از شب گذشته آپدیت سیستمی جدیدی را دریافت کردند.

سونی به صورت مشترک برای این چهار دستگاه آپدیت های سیستمی جدیدی را عرضه کرده است. برای اکسپریا XZ و اکسپریا X Performance این به روزرسانی با شماره ساخت 39.2.A.0.417 و برای اکسپریا X و اکسپریا X Compact نیز با شماره ساخت 34.2.A.0.311 به انتشار رسیده است.

طبق گزارش های حاصله تا این لحظه، مهمترین تغییر این به روزرسانی، اضافه شدن پچ امنیتی جدید گوگل است. انتشار این به روزرسانی از روز گذشته یعنی 1 فوریه آغاز شده و جالب اینکه پچ امنیتی گوگل در این نسخه نیز مربوط به 1 فوریه است. به عبارتی جدیدترین پچ امنیتی گوگل در این به روزرسانی قرار گرفته است.

این آپدیت که از آن صحبت میکنیم تا این لحظه فقط برای نسخه های تک سیم منتشر شده است. اکسپریا X Compact که نسخه دو سیم ندارد اما به محض انتشار آپدیت مذکور برای نسخه دو سیم کارت سه دستگاه دیگر آن را به اطلاع شما میرسانیم. شما میتوانید لحظه به لحظه از طریق سرویس آپدیت یاب اکسپریان از جزئیات انتشار این آپدیت در مناطق مختلف با خبر شوید.

ورود به سرویس آپدیت یاب اکسپریا