چهار گوشی بالارده از سونی پچ امنیتی ماه آوریل را دریافت کردند

6
۲,۷۸۷

به روزرسانی های امنیتی ماهانه سونی زبانزد خاص و عام است. سونی به صورت منظم، گوشی های تحت حمایت خود را در هر ماه به روزرسانی میکند. این به روزرسانی ها که تحت عنوان به روزرسانی های امنیتی معرفی میشوند، سعی در ارائه بالاترین استانداردهای امنیتی در اندروید دارند.

با شروع ماه آوریل و گذشت چند روز از آن، سونی موبایل با انتشار یک به روزرسانی سیستمی جدید، چهار گوشی خود را با پچ امنیتی این ماه به روزرسانی کرد. در این فرآیند گوشی های اکسپریا XZ2، اکسپریا XZ2 Compact، اکسپریا XZ2 Premium و اکسپریا XZ3 همگی آپدیت امنیتی ماه آوریل را دریافت کردند.

تمامی این گوشی ها آپدیت خود را با شماره ساخت 52.0.A.8.25 بدست آوردند. در این به روزرسانی پچ امنیتی مورخ 1 آوریل 2019 قرار گرفته که گوگل به تازگی آن را ارائه کرده است. از بین چهار گوشی نامبرده، تنها اکسپریا XZ2 است که در ایران عرضه شده و کاربرانی در کشور ما دارد. آیا شما از کاربران اکسپریا XZ2 هستید؟ و اگر این گونه است آیا این به روزرسانی را دریافت کردید؟

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]

6 دیدگاه ها

 1. من همکارام هردو xz p دارن هردو ۹ هستن تمامی اپدیت ها انجام دادن و جالبه میگن چقدر اپدیت میاد براش قبل گوشی ایفون داشتن سونی مسخره می کردن

  پاسخ

 2. من هنوز اندروید o
  ۹ رو دریافت نکردم! XZ PREMIUM G8142
  خیلی جالبه! این چجور آپدیتیه! بچه ها کسی میدونه راهنماییم کنه؟ با اینکه این همه دمت از انتشارش میگذره.

  پاسخ

  Hamid Rs گفته:
  ۲۳ فروردین ۱۳۹۸ - ساعت: ۲۳:۱۵

  رام خاورمیانست گوشیت آپدیت نمیاد واسش

  پاسخ

  Sasan.tgh گفته:
  ۲۴ فروردین ۱۳۹۸ - ساعت: ۰۰:۲۶

  منم xzp اندروید ۹ نیومده برام. سونی برای رام خاورمیانه آپدیت نمیده دیگه. منم حوصله فلش کردن و دردسراش و ندارم. موندیم رو ۸ و آخرین پچ امنیتی اندروید ۸ -_-

  پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

لطفاً دیدگاه خود را وارد کنید
Please enter your name here