br_teaser_torrent

تورنت چیست؟

شاید هنگامی که قصد دانلود رامی یا فایلی با حجم نسبتا زیاد دارید کسی که فایل را به شما ارائه میدهد یک لینک با عنوان تورنت یا torrent به شما بدهد که بعد از دانلود آن با مرورگر خود فایل مورد نظر یعنی رام یا … را مشاهده نکنید و تنها یک فایل کم حجم tnt مشاهده کنید.اما این فایل به چه درد میخورد؟در ادامه ما به شما چگونگی دانلود فایلهای تورنت را آموزش می دهیم.

 

دانلود فایلهای تورنت در موبایل یا تبلت اندرویدی شما تقریبا همان طور است که در PC با برنامه BitTorrent  یا نظیر آن فایلها تورنت را دانلود میکنید.لذا اگر قبلا تجربه دانلود فایل تورنت با رایانه خود را داشتید باید بگوییم به اسانی میتواند با دستگاه اندرویدی خودتان فایل تورنت را دانلود کنید.

 

اپتدا شما باید برنامه µTorrent را برای دستگاه اندرویدی خود دانلود و آن را نصب کنید.

برای دانلود µTorrent اینجا را کلیک کنید

 

بعد از نصب شما میتوانید در مرورگر وب خود فایلهای تورنت مورد نیاز خود را پیدا کنید و بعد از یافتن آن هنگامی که بروی لینک تورنت کلیک کردید شما در واقع فایل را در دستگاه خود ذخیره کرده اید و میتوایند فایل ذخیره شده را در uTorrent بیابید. بعد از دانلود فایل اصلی شما میتوانید با یک فایل منیجر به رام یا هر فایلی که دانلود شده است دسترسی داشته باشید.

همان طور که در عکس محیط برنامه میبیند قبل از دانلود فایل اصلی میتوانید مسیر ذخیره را انتخاب و فایلهای مورد نظر را مدیریت کنید:

Screenshot_2014-04-26-10-38-11

androidpit