Sony_Xperia_Z4_usb
اکسپریا Z4 که دو ماه قبل در کشور ژاپن معرفی شده بود، از روز گذشته در این کشور و توسط اپراتور NTT docomo به بازار عرضه شد. این دستگاه امروز و فردا نیز توسط دو اپراتور دیگر ژاپن روانه بازار خواهد شد. در حالی که هنوز 24 ساعت از عرضه این دستگاه در بازار ژاپن نگذشته که برخی از خریداران از مشکل داغ شدن بیش از حد این دستگاه خبر میدهند.

مشکل داغ شدن بیش از حد پردازنده اسنپدراگون 810، یک بحث تکراری و قدیمی است که از ابتدای سال جاری میلادی تا به امروز بارها و بارها در مورد آن صحبت شده است. جالب اینجاست که در کاتالوگ فروش اکسپریا Z4 توسط NTT docomo نیز به خریداران در مورد داغ شدن دستگاه هشدار داده شده است.

کاربرانی که در روز گذشته موفق به خرید اکسپریا Z4 در ژاپن شده بودند، در انجمن های پشتیبانی مختلف و توییتر در مورد داغ شدن دستگاه صحبت کردند. گویا تلاش های سونی برای کنترل حرارت پردازنده اسنپدراگون 810 به خوبی کارساز نبوده و اکسپریا Z4 همچنان با مشکل گرم شدن بیش از حد رو به رو است.

Xperia-Z4-twitter_1-640x435

Xperia-Z4-twitter_2-640x454

Screenshot

کاربران ژاپنی به شدت امیدوار هستند تا سونی با یک به روزرسانی نرم افزاری بتواند تا حدی این مشکل را حل کند. هر چند که این مشکل بزرگتر از آن چیزی است که با یک به روزرسانی نرم افزاری به طور کامل حل گردد.

xperiablog