اکسپریا 1 اولین گوشی هوشمند از سونی است که به دوربین سه گانه مجهز شده است. این تلفن هوشمند به زودی در بازارهای شرق آسیایی کار خود را شروع می‌کند. اما یک ویدئوی تبلیغاتی کوتاه در پیش از عرضه رسمی منتشر شده تا نشان دهد دوربین سه گانه اکسپریا 1 چیست و چه کاربردی دارد.

سونی در هر سه دوربین اکسپریا 1 از سنسور 12 مگاپیکسلی استفاده کرده است. دوربین اول با دریچه دیافراگم 1.6 از نوع واید است. دوربین دوم با دریچه دیافراگم 2.4 از نوع تله فتو و دوربین سوم نیز با دریچه دیافراگم 2.4 و فاصله کانونی 16mm از نوع الترا واید است.

سونی گوشی اکسپریا 1 را به محوطه ساختمان هادسون یارد در منهتن برده و با عکسبرداری توسط این گوشی، قابلیت های دوربین سه گانه اکسپریا 1 و کارایی آن را به تصویر کشیده است. این ویدئو توضیح بیشتری ندارد جز اینکه با تماشای آن به قابلیت های اکسپریا 1 و در بخش دوربین پی ببرید.

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]

3 دیدگاه ها

  1. بدترین زمان برای انتشار این فیلم بود . رقیبا دارم رو گوشی جدیدشون کار میکنن ما داریم رو تیزر تازه کار میکنیم. حالا که منت سر ما میذاری و از تک دوربینه استفاده نمیکنی حدقل تو تبلیغات گوشی از این کاربردها هم اسم ببر . بخدا ماها دشمنات نیستیم . ما میخوایم این گوشی ها رو بخریم . تخم مرغ شانسی که نیست بخریم بعدا بفهمیم چه امکاناتی داره

    پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

لطفاً دیدگاه خود را وارد کنید
Please enter your name here