screenshot-8
عرضه اکسپریا XZ در ایران از چند روز قبل آغاز شد. در ابتدا چند فروشگاه های آنلاین از جمله نگین خاورمیانه و تکنولایف، دست به عرضه اکسپریا XZ در کشورمان زدند و پس از آن نیز رفته رفته این دستگاه به ویترین فروشگاه ها در بازار موبایل سراسر کشور وارد شد.

حتما همه شما در جریان هستید که در ایران، اکسپریا XZ همراه با کارت هدیه 350 هزار تومانی به فروش میرسد. همانطوری که پیش از این نیز گفته شده بود کارت های هدیه همراه اکسپریا XZ محدود بوده و خریداران اولیه در اولویت برخورداری از این هدایا هستند.

سونی موبایل ایران طی بیانیه ای که امروز در اختیار سایت تخصصی اکسپریا گذاشت توضیحاتی را پیرامون کارت های هدیه همراه اکسپریا XZ ارائه کرد. لازم دانستیم تا مجددا به اطلاع شما برسانیم که کارت های هدیه 350 هزار تومانی همراه اکسپریا XZ تنها تا پایان این ماه، یعنی روز جمعه 30 مهر اعتبار خواهند داشت.

پایان دوره هدیه 350 هزار تومانی به این معنا نیست که علاقه مندانی که در ماه آینده نسبت به خریداری اکسپریا XZ اقدام میکنند از هدیه ای بهره مند نخواهند شد. بلکه هدایای نقدی این دستگاه در دوره بعدی کاهش پیدا میکند. پس اگر به دنبال خرید اکسپریا XZ با بالاترین هدیه موجود هستید تا پایان این هفته فرصت دارید تا نسبت به خرید اسمارت فون محبوب خود اقدام کنید.