Telegram-Messenger
تلگرام یکی از محبوب ترین ابزارهای پیام رسان است که در بین کاربران گوشی های اندرویدی طرفداران زیادی نیز دارد. این برنامه در چند ماه اخیر به سرعت خود را در میان کاربران ایرانی جا انداخت و با اضافه کردن قابلیت ها و امکانات جدید به محبوبیت خود افزود.

پیام رسان تلگرام به تازگی و با آخرین آپدیت نرم افزاری خود قابلیتی جدید را با خود به همراه آورده است. در آخرین نسخه این برنامه قابلیت Channel اضافه شده است که امکان ارسال پیام به گروه های بزرگ را فراهم میکند.

کانال تلگرام یک محیط اختصاصی برای ارسال پیام های گروهی است که یک طرف آن ارسال کننده پیام و طرف دیگر صرفا نقش خواننده را ایفا میکند. کانال تلگرام بر خلاف گروه های اجتماعی که در تعداد کاربران عضو محدودیت دارد، هیچگونه محدودیتی ندارد و میتواند بی نهایت کاربر را در خود برای مشاهده پیام های ارسالی دور هم جمع کند.

سایت تخصصی اکسپریا در کنار فعالیت در شبکه های اجتماعی مختلف، کانال خود را با هدف اطلاع رسانی رویدادها و اخبار در برنامه تلگرام ایجاد کرده است. شما میتوانید با ملحق شدن به کانال سایت در تلگرام سرفصل آخرین اخبار سایت تخصصی اکسپریا و نیز اطلاعیه های مختلف را از طریق برنامه تلگرام دریافت کنید.

توجه داشته باشید برای ورود به کانال سایت حتما باید از نسخه 3.2 و بالاتر برنامه تلگرام استفاده کنید. برای دریافت آخرین نسخه برنامه تلگرام از بازار اینجا را کلیک کنید.

برای ورود به کانال سایت تخصصی اکسپریا از لینک زیر استفاده کنید.

https://telegram.me/SonyXperian