در چند سال اخیر یکی از انتقادات بزرگ به سونی، کمبود جنس موجود در بازار ایران بود. خوشبختانه در طول یک سال اخیر، خیل عظیمی از محصولات سونی در شاخه های مختلف وارد ایران شدند تا مثل گذشته، بازار ایران شاهد ورود اجناس با کیفیت از برند اصیل سونی باشد.

چند ماه قبل، چند محصول صوتی جدید از سونی به صورت رسمی وارد ایران شد. یکی از این محصولات هدفون حرفه ای MDR-100ABN بود که بسیاری از شما با آن آشنا هستید. همان هدفون 300 یورویی که سونی در آلمان به عنوان هدیه به خریداران اکسپریا XZ Premium واگذار کرده بود، مدت هاست در ایران با قیمت حدود یک میلیون و 600 هزار تومان در فروشگاه های مختلف موجود است.

هدفون MDR-100ABN یک هدفون بسیار لوکس و حرفه ای از سونی است که تجربه صدای بی نظیر Hi-Res را به کاربر هدیه میدهد. این هدفون از نوع بی سیم بوده و دامنه پاسخگویی آن نیز 5 هرتز تا 40 کیلوهرتز میباشد. این هدفون با حساسیت 103 دسی بل، تجربه صدای شفاف را با امکان حذف نویزهای اضافی که با علامت اختصاری NC شناخته میشود را به کاربر میدهد.

تمام این مشخصات در قالب یک هدفون 1.6 میلیونی جمع شده بود که کار خرید را برای بسیاری سخت کرد. اما امروز شرکت ایران رهجو به عنوان نماینده رسمی سونی در ایران، قیمت این هدفون را با تخفیف بسیار عجیب در اختیار فروشندگان میگذارد. این هدفون از امروز با بیش از 500 هزار تومان تخفیف، کمتر از یک میلیون و 100 هزار تومان در فروشگاه های مختلف به فروش خواهد رسید که حتی کمتر از قیمت جهانی آن است.

تا این لحظه ارزان ترین قیمت موجود برای هدفون حرفه ای MDR-100ABN در فروشگاه سونی آنلاین رویت شده که با قیمت 1,019,000 تومان برای فروش گذاشته شده است. اگر شما هم با کاهش قیمت این هدفون برای خرید آن ترغیب شدید این فرصت استثنایی را از دست ندهید. همین الان برای خرید یک هدفون حرفه ای با قیمت مناسب اقدام کنید.

هدفون MDR-100ABN سونی در سایت سونی آنلاین