your-world-through-the-cover-desktop-3a01e46650463ed28c12b6380fa3f611
حدود دو ماه از ورود اکسپریا XZ سونی به ایران میگذرد اما هنوز لوازم جانبی اصلی این دستگاه کمتر در فروشگاه ها یافت میشود. سونی که معمولا برای هر کدام از اسمارت فون های خود، لوازم جانبی با کیفیتی عرضه میکند، برای اکسپریا XZ نیز دست به چنین کاری زد و کاورهای مختلفی را در طرح و رنگ های متنوع معرفی کرد.

بدون تردید، کاور لمسی SCTF10 سونی، جذاب ترین ابزار جانبی مخصوص اکسپریا XZ است. این کاور که قسمت جلوی آن کاملا به لمس حساس است، از تمام بدنه دستگاه در برابر ضربات محافظت میکند. این کاور تاشوی شیک با قسمت جلوی شفاف به شما امکان می‌دهد حتی وقتی کاور بسته است کل صفحه‌نمایش را ببینید و از آن استفاده کنید. از روی کاور برنامه‌ها را راه‌اندازی کنید، در وب مرور کنید، عکس سلفی بگیرید، به تماس پاسخ دهید یا پیام بنویسید.

کاور زیبای لمسی SCTF10 و اکسپریا XZ دارای طراحی یکسانی هستند بنابراین هماهنگی زیادی با هم دارند. این کاور هم مثل تلفن برای نهایت راحتی و زیبایی، دارای طراحی با «سطح حلقوی» یکپارچه‌ای است. این کاور در همه جزئیات دارای کیفیت است. آستر جیر از جنس میکروفیبر لوکس در برابر خراشیدگی از آن محافظت می‌کند. این کاور اطراف تلفنتان را با یک پوشش پشتی از جنس سیلیکون ممتاز می‌پوشاند و به راحتی در دستتان جای می‌گیرد.
no-need-to-flip-desktop-fb1071a8fe4263c6f53a2f0ebab7130d

برای اولین بار در ایران، فروشگاه سونی ایشاپ اقدام به فروش این کاور به صورت آنلاین برای تمامی علاقه مندان در سرتاسر کشور کرده است. مثل همیشه، کاربران اکسپریان، یک امتیاز مثبت دارند. سونی ایشاپ به اولین خریدار این کاور که با کد تخفیف مخصوص اکسپریان، اقدام به خرید کند، تخفیف 49 هزار تومانی میدهد. پس اگر شما از صاحبان اکسپریا XZ هستید، میتوانید همینک این کاور را از لینک زیر با تخفیف ویژه اکسپریان خریداری کنید.

لینک صفحه مخصوص کاور SCTF10 و توضیحات بیشتر

آپدیت: نظر به استقبال شما از تخفیف ویژه، پس از اولین خرید این محصول با تخفیف 49 هزار تومانی، سایر علاقه مندان نیز میتوانند با کد تخفیف زیر، از تخفیف 20 هزار تومانی برای خرید این محصول بهره مند شوند. توجه داشته باشید که این کاور به تعداد بسیار محدود در فروشگاه سونی ایشاپ موجود است.
کد تخفیف 20 هزار تومانی برای خرید: xperian