Xperia-Z4-Render_1-640x406
با وجود اطلاعاتی که تا به امروز از اکسپریا Z4 به بیرون درز کرده اما هنوز بسیاری از جنبه های پرچمدار آینده سونی برای ما ناشناخته باقی مانده است. یکی از بخش هایی که در ماه های اخیر صحبت های ضد و نقیضی پیرامون آن مطرح شده بود صفحه نمایش دستگاه است.

برخی شایعات از وجود صفحه نمایش QHD با رزولیشن 2560*1440 در اکسپریا Z4 حکایت داشتند و برخی شایعات دیگر نیز از تمایل سونی به ادامه استفاده از صفحه نمایش Full HD در این دستگاه سخن میگویند. البته بنچمارک های منتشر شده از اکسپریا Z4 مورد دوم یعنی صفحه نمایش 1920*1080 مشابه با اکسپریا Z3 را به تایید میرساند اما هنوز پرونده صفحه نمایش برای اکسپریا Z4 بسته نشده است. چرا که یک شایعه دیگر نیز وجود دارد که احتمال استفاده از هر دو نوع صفحه نمایش را مطرح میکند.

استفاده از صفحه نمایشی با رزولیشن بالاتر از آن چه که در اکسپریا Z3 مشاهده کردیم مخالفان و موافقان زیادی دارد. از طرفی برخی معتقدند سونی نباید از صفحه نمایش بزرگتر از 1080 استفاده کند. چرا که رزولیشن بیشتر تاثیر منفی در مصرف باتری و نیز عملکرد گرافیک دارد اما از طرفی برخی استفاده از صفحه نمایش بزرگتر را برای اکسپریا Z4 یک ضرورت میدانند.

حتما در بین کاربران سایت تخصصی اکسپریا نیز نظرات متفاوتی پیرامون این ماجرا وجود دارد. برای ما و شاید برای شما هم جالب باشد تا بدانیم تمایل کاربران بیشتر به سمت کدام نوع صفحه نمایش است. در این نظرسنجی شرکت کنید و دلایل انتخاب خود را نیز در نظرات با ما در میان بگذارید.

کدام نوع صفحه نمایش را برای اکسپریا Z4 مناسبتر میدانید؟

نتایج

Loading ... Loading ...