maxresdefault
مدت زمان زیادی از انتشار آپدیت اندروید 7.0 برای اکسپریا XZ نمیگذرد، اما در همین مدت کم، تجربه ما از این نسخه نشان داده، اندروید نوقا بسیار سریعتر و روانتر از اندروید مارشمالو است.

در حال حاضر اندروید 7.0 بر روی دستگاه های بسیار کمی فعال است که اکسپریا XZ به عنوان یکی از اسمارت فون های غیر گوگل یکی از همین ها است. گوگل نیز طبیعتاً جلوتر از همه تمامی نکسوس ها و پیکسل ها را به روزرسانی میکند تا بدین ترتیب اولین های اندروید 7.0 مثل گذشته، اسمارت فون های تحت حمایت گوگل باشند.

سرعت و عملکرد یک گوشی هوشمند به طور مستقیم به نسخه اندروید آن بستگی دارد. اگر چه ما پیش از این سرعت و عملکرد اکسپریا XZ را با مدل های رقیب بررسی کرده بودیم، اما آپدیت اندروید 7.0 در این دستگاه بهانه ای شد تا باز هم مقایسه ای دیگر را با هم تماشا کنیم.

مقایسه ای که این بار اکسپریا XZ در یک طرف آن قرار دارد، مربوط به سرعت اجرای برنامه ها و مولتی تسکینگ است که بعد از آپدیت اندروید 7.0 انجام شده است. طرف دیگر نیز پیکسل XL است که آن هم با اندروید نوقا وارد میدان شده تا هر دو دستگاه با نسخه اندروید مشابه با هم رقابت کنند. پیکسل XL با اندروید خام و اکسپریا XZ نیز با نوقای اختصاصی سونی در برابر هم این مقایسه جذاب را رقم زدند. ما فقط از شما دعوت میکنیم این ویدئو را تماشا کرده و در پایان نظر خود را در خصوص عملکرد این دو دستگاه با ما در میان بگذارید.