xperia_z5_series_pf_12
سال 2015 نیز در حال سپری کردن روزهای آخر خود است و کم کم باید منتظر سال جدید میلادی و نمایش عملکرد سونی در سال آینده باشیم. در سال جدید که برای طرفداران سونی و علاقه مندان به این برند ژاپنی با فراز و نشیب زیادی همراه بود، سونی محصولات متنوعی را در شاخه های مختلف به نمایش گذاشت.

سونی مثل همیشه، در تمامی اسمارت فون های خود سعی کرد تا ویژگی هایی را بگنجاند که آن را از دیگر گوشی های خود متمایز کند. از گوشی های ارزان قیمت گرفته تا پرچمداران، هر کدام در خود قابلیت هایی را دارند که دیگر گوشی های سونی از آنها بی بهره اند.

امسال از بین گوشی هایی که سونی در رده های مختلف معرفی کرد، برخی ویژگی ها بسیار مورد توجه کاربران قرار گرفت. به طور مثال حذف درپوش پورت میکرو USB در گوشی های ضدآب سونی، اقدامی بود که از مدت ها قبل طرفداران سونی منتظر وقوع آن بودند.

هم اکنون قصد داریم تا شما را با خود همراه کنیم تا یک بار دیگر مثل همیشه با نظرات شما، به عملکرد سونی در سال جاری نگاهی داشته باشیم. ما از بین ویژگی هایی که در گوشی های امسال سونی وجود داشتند، چند نمونه را در قالب یک نظرسنجی جمع کرده ایم تا ببینیم طرفداران و علاقه مندان به سونی از کدامیک از ویژگی های به کار رفته در گوشی های سونی بیشتر خوششان می آید.

در مجموع ما سعی کردیم جذابترین ویژگی ها و قابلیت های گوشی های سونی در سال جاری را در نظر سنجی زیر وارد کنیم. به هر حال ممکن است برخی از ویژگی ها باشند که مورد توجه شما قرار گرفته اما در نظرسنجی زیر جای ندارند. ما خوشحال میشویم که در بخش دیدگاه ها ویژگی های دیگری را که مورد علاقه شما بوده با ما در میان بگذارید.

کدامیک از ویژگی های گوشی های اکسپریا در سال 2015 بیشتر مورد توجه شما قرار گرفت.

نتایج

Loading ... Loading ...