bethesda1

معمولاً وقتی یک کمپانی بزرگ همچون سونی قصد معرفی یک کنسول جدید یا نسل ارتقا یافته ای از کنسول حال حاضر خود را دارد، در مراحل پایانی ساخت نمونه هایِ آزمایشی کنسول خود را تهیه و در اختیار برخی از کمپانی هایِ بزرگ بازی سازی دنیا برایِ تست و دریافت بازخورد از کمپانی هایِ متبوعه قرار میدهد.

در این بین، کمپانی Bethesda که خالق آثار به یاد ماندنی و بزرگی همچون سری Fallout، The Elder Scrolls و Doom میباشد، علاوه بر تأیید وجود کنسول ارتقا یافته ای با نام PS4 Neo، از نمایش قدرت نمونه آزمایشی آن ابراز رضایت کرد و به گیمرها قول این را داد که بازیهایِ با کیفیت تری در راه خواهند بود.

این موضوع توسط یکی از مقامات عالی رتبه کمپانی Bethesda و در خلال نمایشگاه QuakeCon 2016 عنوان شد و با توجه به قرداد محرمانگی اطلاعاتی که بین کمپانی هایِ متبوعه و سونی امضا شده است، متأسفانه هیچگونه جزئیاتی از کنسول ارتقا یافته PS4 Neo به بیرون درز نکرد، که البته جایِ تعجب هم ندارد.

این مقام ارشد همچنین اشاره کرد که نمیتواند هیچگونه صحبتی پیرامون نسل ارتقا یافته کنسول PS4 داشته باشد، اما این اُمید را به گیمرها داد که با توجه به آزمایشی بودن کنسول PS4 Neo، این کنسول از قدرت بسیار زیاد و پتانسیل خوبی برایِ گسترش بازیها برخوردار است و آینده برایِ کنسول ارتقا یافته سونی بسیار روشن است.

اگر با ما همراه بوده باشید، در آخرین خبر پیرامون کنسول PS4 Neo اعلام کردیم که سونی احتمالاً از این کنسول در ماه آینده میلادی پرده برداری خواهد کرد؛ حال اینکه محل معرفی این کنسول هنوز مشخص نیست و سونی میتواند معرفی نسل ارتقا یافته کنسول خود را در نمایشگاه Tokyo Game Show 2016 یا در مراسمی اختصاصی در شهر نیویورک انجام دهد.

منبع: