Capture0054

معمولاً کمپانی هایِ مطرح دنیا برای نشان دادن قابلیت هایِ برتر محصولات خود سراغ افراد مشهور میروند و کمپین هایی را برگزار میکنند. در این بین، سونی در جدیدترین کمپین خود با هدف نشان دادن قابلیت هایِ ورزشی اسمارت واچ 3 به سراغ Carl Froch، قهرمان میان وزن چهار دوره از مسابقات جهانی بوکس رفته است.

این کمپین از سری کمپین هایِ تندرستی و تناسب اندام سونی برای بازار اروپاست، که در آن Froch به همگان نشان میدهد که چگونه اسمارت واچ 3 سونی میتواند برای اهداف ورزشی مورد استفاده قرار بگیرد. در ویدئویی که از گفتگویِ بین Froch و Carly Rowena ضبط شده است، Froch به Rowena که یک نویسنده وبلاگ تناسبت اندام است درباره ویژگی هایِ منحصر به فرد این ساعت هوشمند میگوید و اذعان میکند که این ساعت هوشمند برای مصارف ورزشی بسیار مناسب است.

مشاهده ویدئویِ مصاحبه Carl Froch و Carly Rowena پیرامون اسمارت واچ 3 سونی

وی همچنین اذعان میکند که ورزشکاران توسط این ساعت هوشمند و نرم افزارهایِ اختصاصی آن میتوانند به سادگی فعالیت هایِ ورزشی خود را توسط نرم افزار Lifelog ثبت کرده و علاوه بر اینکه با اشتیاق بیشتری میتوانند به ورزش کردن بپردازند، خواهند توانست به صورت کامل بر رویِ فعالیت هایِ روزانه خود اعم از کالری دریافت و مصرف شده نیز نظارت داشته باشند.

در بخشی از این گفتگو، Froch به یکی از ویژگی هایِ ذاتی سیستم عامل اَندروید ویر گوگل که بر رویِ نسل سوم ساعت هوشمند سونی نصب میباشد نیز اشاره میکند و میگوید: « با داشتن این ساعت هوشمند و به کمک سیستم عامل ابزارهایِ پوشیدنی گوگل دیگر نیازی نیست گوشی هوشمندتان در حین فعالیت هایِ ورزشی همراهتان باشد و همینکه ساعت هوشمند سونی را به دست داشته باشید کفایت میکند. داده ها پس از متصل شدن به یک گوشی هوشمند به صورت اتوماتیک به نرم افزار LifeLog منتقل خواهند شد ».

SonyCarlFroch_Alex_Wallace_Photography_0173-Edit

در ادامه Froch می افزاید که به کمک GPS داخلی به کار گرفته شده در نسل سوم ساعت هوشمند سونی تمامی فعالیت هایِ شما از لحاظ زمانی و مکانی به صورت دقیق ثبت میشوند و بعداً میتوانید از طریق برنامه LifeLog زمان و مکان دقیق فعالیت خود را نیز مشاهده کنید. همچنین به کمک حافظه داخلی این ساعت هوشمند میتوانید لیستی از آهنگ هایِ دلخواه خود را انتخاب کرده و به کمک هدست بلوتوث سونی در حین فعالیت ورزشی به آنها گوش فرا دهید. اما همه اینها تنها زمانی معنا پیدا میکند که ابزار شما در برابر نفوذ مایعاتی مانند تعریق مقاوم باشند. نسل سوم ساعت هوشمند سونی مجهز به آخرین استاندارد مقاومت در برابر نفوذ آب ( IP68 ) میباشد و از این جهت همراه خوبی در فعالیت هایِ سنگین ورزشی شما خواهد بود.

SonyCarlFroch_Alex_Wallace_Photography_0131-Edit

Carl Froch در پایان درباره جزئیات همکاری خود با سونی چنین میگوید :

وقتی سونی از من خواست تا سفیر آنها در کمپین تناسب اندام اروپا شوم، بی درنگ پاسخ مثبت دادم! فعالیت هایِ ورزشی من از زمانی که یک بوکسور حرفه ای بودم و حتی حالا که بازنشسته شده ام یکی از لذت بخش ترین زمان هایِ هر روزم را تشکیل میدهد. از وقتی که از دنیایِ حرفه ای ورزش دور شدم، دنبال راههایِ زیادی برای تناسب اندام و حفظ تناسب اندامم بودم، و وقتی با ساعت هوشمند سونی آشنا شدم، متوجه شدم که این قطعه از دنیایِ تکنولوژی میتواند باز مرا به وضع سابقم برگرداند و به من کمک کند فعالیت هایِ ورزشی روزانه خود را مثل سابق و با اشتیاق زیاد دنبال کنم و شاید حتی در آینده ای نزدیک باز به کورس رقابت هایِ حرفه ای بوکس بازگردم.