playstation-4-elite-wireless-controller-1

اگر گیمر باشید، حتماً میدانید که کنترلر نقشی اساسی در روند بازی کردن شما دارد. بر همین اساس، مایکروسافت چندی است علاوه بر کنترلر اصلی کنسول XBX1، نسخه ای شخصی سازی شده از کنترلر خود را با نام نسخه Elite طراحی و توسعه داده است و هم اَکنون این کنترلرها در دنیا به فروش میرسند؛ اما سونی در این بین هیچگونه کنترلری به جز Dual Shock 4 برایِ کنسول PS4 خود طراحی نکرده است.

حال یکی از شرکت هایِ ثالث دست به طراحی و توسعه کنترلر نسخه Elite برایِ کنسول PS4 زده است تا گیمرهایِ حرفه ای بتوانند بهتر از قبل به بازی هایِ مورد علاقه خود بپردازند. این کنترلر در واقع شباهت بسیار زیادی به کنترلر Dual Shock 4 سونی دارد، اما به جایِ کلیدهایِ سمت چپ از پدی قابل شخصی سازی و در پشت خود از دکمه هایی اضافی در قسمت وسط بهره میبرد، که آنها نیز قابل شخصی سازی میباشند.

playstation-4-elite-wireless-controller-2

نحوه جایگیری سایر قسمت هایِ این کنترلر اما شباهت بسیار زیادی به Dual Shock 4 سونی دارد و امکاناتی نظیر کنترلر مخصوص PS4 در اختیار کاربر قرار میدهد. همچنین، این کنترلر همچون نسخه اصلی کنترلر PS4 سونی دارایِ باتری قابل شارژ داخلی میباشد و میتواند همچون Dual Shock 4 از طریق کابل USB توسط کنسول شارژ شود.

هم اَکنون این کنترلر شخصی سازی شده با قیمت 80 دلار برایِ خرید در دسترس علاقه مندان قرار دارد، اما با توجه به اینکه امشب سونی از نسخه ارتقا یافته کنسول خود به همراه نسل ارتقا یافته کنترلر Dual Shock 4 پرده برمیدارد، بهتر است کمی صبر پیشه کنید و منتظر کنفرانس پلی استیشن سونی باشید. اگر یکی از طرفداران کنسول Playstation و خبرهایِ آن میباشید، امشب با ما همراه شوید…

منبع: