IFA_Logo_Datum_img_XXXLWide43
یک ماه تا آغاز نمایشگاه بین المللی IFA 2015 در شهر برلین زمان باقیست و همه منتظرند تا ببینند شرکت های معتبر حوزه فناوری چه محصولاتی را در این رویداد بزرگ از خود به نمایش میگذارند. از سونی تا به این لحظه شایعات زیادی منتشر شده که مهمترین آنها احتمال معرفی اکسپریا Z5 در این رویداد است.

سونی معمولا هر ساله در شب قبل از آغاز نمایشگاه کنفرانس مطبوعاتی خود را برگزار میکند اما گویا امسال تصمیم سونی تغییر کرده و این شرکت قصد دارد تا دو روز قبل از آغاز رسمی نمایشگاه، در طی یک کنفرانس مطبوعاتی محصولات جدید خود را نمایش دهد.

از سونی خبر میرسد این شرکت در روز 2 سپتامبر برابر با 11 شهریور قصد برگزاری کنفرانس مطبوعاتی خود را دارد. این تاریخ توسط یک توییت از طرف سونی موبایل ایتالیا اعلام شده است. در فاصله یک ماه مانده به این رویداد مهم سونی تمام تلاش خود را میکند تا با قدرت هر چه تمامتر در این نمایشگاه حاضر گردد. هنوز مشخص نیست که سونی در این نمایشگاه چه محصولاتی را معرفی میکند. حتی حضور اعضای خانواده Z5 نیز در این نمایشگاه قطعی نیست و تنها در حد یک شایعه میباشد. در روزهای آینده قطعا اطلاعات بیشتری از سونی و حواشی این رویداد بزرگ به دست خواهد رسید.

منبع: