sony
اگر صبح امروز را با ما همراه بودید، کنفرانس مطبوعاتی سونی در نمایشگاه CES 2016 را به طور زنده از سایت تخصصی اکسپریا تماشا کردید. پوشش این مراسم به صورت وبلاگ نویسی زنده و نیز پخش آنلاین فیلم مراسم از سایت تخصصی اکسپریا صورت گرفت سحر خیزان امروز شانس تماشای این مراسم را به دست آورده بودند.

به دلیل اختلاف زمانی زیاد کشور ما با شهر محل برگزاری این نمایشگاه، ساعت کنفرانس مطبوعاتی سونی برای بسیاری این فرصت را گرفت که مراسم های این رویداد را به صورت زنده تماشا کنند. کنفرانس مطبوعاتی سونی که در آن محصولات جدیدی معرفی شدند میتواند برای بسیاری جالب توجه باشد.

برای آنهایی که موفق به تماشای این مراسم در صبح امروز نشدند، تصمیم گرفتیم تا گوشه هایی از این مراسم را به صورت خلاصه در اختیار دوستان قرار دهیم. البته ما پیش از این وعده دادیم که فیلم کامل این مراسم را نیز برای دانلود در سایت تخصصی اکسپریا قرار خواهیم داد که متاسفانه تا به این لحظه، فیلم کامل و با کیفیت از این مراسم در اختیار ما قرار نگرفته است.

فیلم خلاصه مراسم، مهمترین اتفاقات این رویداد را در کمتر از 6 دقیقه به تصویر میکشد. در این ویدئو تقریبا معرفی تمامی محصولاتی که در خبرها نیز خواندیم گنجانده شده است. این ویدئوی کوتاه را میتوانید هم اکنون از ویدئو سنتر سایت تخصصی اکسپریا تماشا کنید.