نام اسنپدراگون 835، این روزها بیشتر از هر پردازنده ای شنیده میشود. اولین بار حدود یک ماه قبل اطلاعاتی از این پردازنده منتشر شد اما هنوز کوالکام به صورت رسمی جزئیات آن را بروز نداده تا همچنان این پردازنده برای ما نقاط مبهم زیادی داشته باشد.

یک هفته تا نمایشگاه CES 2017 باقی مانده و کوالکام از همین حالا نوید یک رویداد مهم را در هفته آینده برای دوست داران خود میدهد. این شرکت رسماً اعلام کرد در نمایشگاه CES 2017 از اطلاعات پردازنده اسنپدراگون 835 پرده خواهد برداشت.

این خبر امروز به صورت رسمی در صفحه تویتر کوالکام ابلاغ شد. از آنجایی که بسیاری از شرکت ها به دنبال استفاده از این پردازنده در گوشی های هوشمند جدید خود هستند، دستیابی به اطلاعات اسنپدراگون 835 به طور حتم برای آنها و طرفدارانشان میتواند بسیار مهم باشد.

تا اینجا، گمانه زنی هایی در خصوص اینکه اسنپدراگون 835 از 8 هسته پردازشی استفاده میکند شنیده میشود که هنوز این خبر مورد تایید قرار نگرفته است. هفته آینده همه چیز مشخص میشود. با توجه به اینکه قطعا اسنپدراگون 835 در پرچمدار اصلی سونی در سال 2017 استفاده خواهد شد، این اطلاعات میتواند برای ما هم حایز اهمیت باشد.