z5-sensor
بله! شاید شما از این سوال ما متعجب شده باشید! اما امروز قصد داریم تا یک بار دیگر با نظرات شما، نسبت به وضعیت فعلی پرچمداران سونی آگاهی بیشتری بدست بیاوریم. این یک سوال است و اگر بهتر بگوییم یک نظر سنجی! تا با استفاده از آن به آنچه که در مورد پرچمداران جدید سونی نیاز است برسیم.

همیشه وقتی ما شاهد معرفی یک اسمارت فون پرچمدار از سونی هستیم نظرات مثبت و منفی مختلفی نیز از پس آن وجود دارد. عده قلیلی هستند که بدون توجه به تغییرات و ویژگی های پرچمداران، به سمت جدیدترین اسمارت فون های بازار میروند و همیشه به دنبال خرید برترین های بازار هستند. حتی اگر گوشی جدید با گوشی قبلی آنها تفاوت های بسیار اندکی داشته باشد.

اما عده دیگری هستند که با وجود در دست داشتن یک اسمارت فون قدرتمند از نسل های قبلی پرچمداران، در گوشی های جدید ویژگی هایی را میبینند که آنها را به خرید آخرین گزینه موجود در بازار تشویق میکند. هدف از نظرسنجی امروز نیز در واقع همین گروه از کاربران است تا ببینیم دارندگان کدام نسل از گوشی های سونی برای کوچ به گوشی های خانواده Z5 دلایل قانع کننده بیشتری دارند.

در این نظرسنجی 5 گزینه قرار گرفته که به ترتیب، پنج نسل از پرچمداران قبلی سونی در آنها آمده است. نظرسنجی به این صورت است که به طور مثال، شما معتقد هستید تفاوت های اکسپریا Z3 Plus و اکسپریا Z5 در حدی نیست که کاربر از Z3 P به Z5 کوچ کند. اما از تفاوت های اکسپریا Z3 و اکسپریا Z5 در حدی است که کوچ کردن از آن به سمت پرچمدار جدید سونی کاملا عاقلانه است. پس گزینه اکسپریا Z3 و ماقبل را انتخاب میکنید که نشان میدهد ارتقای دستگاه از گوشی اکسپریا Z3 و هر پرچمداری که قبل از آن بوده به اکسپریا Z5 کاملا معقولانه است.

ما با این نظرسنجی سعی داریم تا فاصله پرچمداران اخیر سونی را با یکدیگر نیز بسنجیم. در واقع به خوبی مشخص خواهد شد اکسپریا Z5 تا چه حد میتواند بر کاربران قبلی سونی تاثیر گذارد و آنها ترغیب به تعویض گوشی هایشان کند. حدالامکان دلایل خود را نیز برای انتخاب گزینه مورد نظر و اینکه چه چیزهایی در اکسپریا Z5 میتواند آنقدر جذاب باشد که شما سعی در تعویض گوشی خود داشته باشید. در این نظر سنجی ما را با انتخاب های خود همراهی کنید.

کوچ به سمت اکسپریا Z5 از کدام نسل از پرچمداران سونی به صرفه است؟

نتایج

Loading ... Loading ...