DSC_0377

کیبورد اختصاصی اکسپریا که از نیمه سال گذشته میلادی وارد گوگل پلی شده بود، پس از گذشت حدود 1 ماه از آخرین بروزرسانی خود، آپدیت جدیدی را دریافت کرده است. این کیبورد البته در طول این مدت بارها به نسخه هایِ جدیدتر ارتقا پیدا کرده بود، اما هیچکدام از این نسخه ها در گوگل پلی به اشتراک گذاشته نمیشدند.

در بروزرسانی قبلی برنامه کیبورد سونی ویژگی جدیدی را برایِ افزایش یا کاهش طول کیبورد اکسپریا به شکل بسیار ساده ای فراهم کرده بود و در این بروزرسانی بنا به درخواست بسیار زیاد کاربران، این گزینه به میانبرهایِ اصلی کیبورد اکسپریا اضافه شده است و حالا دیگر نیازی نیست که کاربر برایِ تغییر طول کیبورد به تنظیمات کیبورد وارد شده و سپس وارد بخش مذکور شود.

سونی تأکید میکند که در این بروزرسانی مشکلات بسیار زیادی که از سویِ کاربران گزارش شده بود را برطرف ساخته است و علاوه بر برطرف سازی مشکلات بر رویِ دو موضوع به شکل اختصاصی کار کرده است. موضوع اول مربوط به تایپ کردن متن هایِ بزرگ میباشد، که در این نسخه نسبت به قبل بهبود یافته است و کاربر میتواند با خیال راحتی بر رویِ متن هایِ تایپ شده بسیار بزرگ به صورت بسیار بهترین مدیریت داشته باشد.

موضوع دوم که بسیار نیز مهم میباشد، مربوط به بازشناختن هر چه درست تر لمس هایِ کاربر میباشد، که حالا بیش از پیش دقیق تر شده است و درصد خطایِ آن بسیار پایین آمده است. همچنین، سونی در قسمت تغییرات این نسخه اشاره میکند که باز هم بر رویِ کارکرد هر چه بهتر کیبورد اختصاصی اکسپریا کار کرده است و بهبودهایِ صورت گرفته کاملاً مشهود میباشند.

این بروزرسانی هم اَکنون از طریق گوگل پلی در دسترس است، اما اگر تا به این لحظه برنامه Keyboard خود را بروزرسانی نکرده اید یا در دریافت آن با مشکل مواجه شده اید، میتوانید نسخه جدید این نرم افزار را از فروشگاه نرم افزاری اختصاصی اکسپریا دریافت و بر رویِ گوشی خود نصب کنید.

دانلود از پلی استوردانلود از پلی استور