DSC_0377

کیبورد اختصاصی اکسپریا دقایقی پیش به نسخه ای جدید بروزرسانی شد. کیبورد اختصاصی اکسپریا که از نیمه سال گذشته میلادی وارد گوگل پلی شده است، پس از گذشت حدود 3 ماه از آخرین بروزرسانی رسمی خود، اَکنون آپدیت جدیدی را دریافت کرده است. این کیبورد البته در طول این مدت بارها به نسخه های جدیدتری ارتقا پیدا کرده بود، اما هیچکدام از این نسخه ها در گوگل پلی به اشتراک گذاشته نمیشدند.

این بروزرسانی از جمله بروزرسانی هایِ بزرگ برنامه کیبورد اکسپریا محسوب میشود. سونی یکی از رقم هایِ اصلی شماره ساخت کیبورد خود را ارتقا داده است و اینبار برخلاف گذشته تغییرات بسیار وسیع این نسخه را اعلام کرده است. بزرگترین تغییری که در نسخه جدید کیبورد اکسپریا صورت گرفته است، اضافه شدن گزینه ای برایِ تنظیم دلخواه طول کیبورد اکسپریاست، که تا پیش از این فقدانش به شدت احساس میشد.

اما تغییرات وسیع دیگر بیشتر شامل رفع مشکلات قسمت هایِ مختلف برنامه میشود. سونی اذعان میکند که در نسخه جدید کیبورد اکسپریا مشکلات بسیار زیادی را برطرف ساخته است و اَکنون این کیبورد یکی از بی نقص ترین کیبوردهایِ دنیا در تایپ است. همچنین سونی باز هم بر رویِ تجربه کاربری کیبورد اختصاصی خود کار کرده است و مشکلات گزارش شده از سویِ کاربران را نیز برطرف ساخته است.

این بروزرسانی هم اَکنون از طریق گوگل پلی در دسترس است، اما اگر تا به این لحظه برنامه Keyboard خود را بروزرسانی نکرده اید یا در دریافت آن با مشکل مواجه شده اید، میتوانید نسخه جدید این نرم افزار را از فروشگاه نرم افزاری اختصاصی اکسپریا دریافت و بر رویِ گوشی خود نصب کنید.

دانلود از پلی استوردانلود از پلی استور