gsmarena_002
سونی موبایل که همواره سعی میکند تا جلوی درز اخبار و اطلاعات محصولات آینده خود را بگیرد، اینبار با دست خود یک محصول جدید را فاش کرد.

البته در روزهای اخیر اطلاعات زیادی در مورد معرفی یک تبلت 8 اینچی توسط سونی با نام اکسپریا تبلت Z3 Compact شنیده میشد اما اینبار بر اساس یک اشتباه توسط سونی این شایعات بیش از گذشته قوت گرفت.

این اتفاق ساعاتی قبل در سایت سونی موبایل رخ داد. سونی موبایل در سایت رسمی خود به طور اتفاقی برای چند دقیقه صفحه مربوط به تبلت Z3 Compact را ایجاد کرد و بلافاصله نیز آن را تصحیح کرد.

Xperia-Z3-Tablet-Compact

در این صفحه تنها اطلاعاتی که از این تبلت بدست میرسد صفحه نمایش آن است که همانند تبلت Z2 از پنل IPS در آن استفاده شده است. البته ما اطلاعات دیگری نیز از این تبلت داریم همچون صفحه نمایش 8 اینچی و پردازنده اسنپدراگون 801 که آن را به تبلتی قدرتمند تبدیل میکند.

ما هنوز نمیدانیم این اتفاق به عمد رخ داده یا بر اساس یک اشتباه بوده است. البته سونی پیش از این نیز سابقه چنین اشتباهاتی را دارد. اگر به خاطر داشته باشید سال گذشته نیز پیش از معرفی اکسپریا Z1s، در سایت خود صفحه مشخصات این دستگاه را ایجاد کرده بود که پس از چند ساعت آن را محو کرد.