google-play-feature-graphic-1-d3d3956f7287ae878ebf62babd6fa442
سونی موبایل امروز به طور رسمی، خبر از انتشار نسخه جدید برنامه اختصاصی ساخت تم های اکسپریا موسوم به Theme Creator داد. برنامه تم ساز اکسپریا که از سال گذشته راه توسعه خود را شروع کرده بود، در این مدت چندین و چند نسخه را پشت سر گذاشت تا امروز علاقه مندان به ساخت تم های سونی، در کمترین زمان ممکن توان ساخت با کیفیت ترین تم ها را داشته باشند.

برنامه Theme Creator حالا و بعد از گذشت حدود دو ماه، یک به روزرسانی جدید را دریافت کرده است. این برنامه حالا به نسخه 1.3.0 ارتقا پیدا کرده که به گفته سونی، مهمترین آپدیت برنامه در این فصل محسوب میگردد.

ساعاتی قبل، تم ویژه ای را از سایت تخصصی اکسپریا با نام Magical Winter مشاهده کردید. در واقع هدف از انتشار این تم، به نمایش کشیدن قابلیت های جدید برنامه Theme Creator بوده است. نسخه جدید برنامه Theme Creator این امکان را به کاربر میدهد تا به آسانی از تصاویر پس زمینه متحرک در صفحه اصلی و لاک اسکرین استفاده کند. ضمن اینکه در این نسخه، پشتیبانی بیشتر از ساخت تم های سازگار با اندروید 7.0 نوقا نیز از جمله تغییرات صورت گرفته به شمار می آید.

اگر شما هم علاقه مند به ساخت تم برای گوشی های اکسپریا هستید میتوانید آخرین نسخه این ابزار مفید را از پلی استور سایت تخصصی اکسپریا دانلود کنید. ضمن اینکه آموزش ساخت تم با استفاده از این برنامه را هم میتوانید از لینک پایین مطلب دریافت کنید.

دانلود از پلی استوردانلود از پلی استور