اکسپریا XZ Premium مورد انتظارترین گوشی سونی تا به امروز است که طرفداران بسیار زیادی در دنیا دارد. سونی با معرفی این گوشی هوشمند یکبار دیگر استاندارد جدیدی در تعریف یک گوشی هوشمند در دنیا ایجاد کرد، که باز هم لقب اولین هایِ زیادی را با خود به دوش میکشد، که بارها و بارها از آن صحبت کرده ایم و از آنها آگاهی دارید.

کشور ایران نیز یکی از بازارهایِ سونی در خاورمیانه است که این شرکت ژاپنی در آن طرفداران زیادی دارد. از بدو معرفی گوشی اکسپریا XZ Premium تا به امروز شاهد ابراز علاقه زیاد کاربران ایرانی به این گوشی هوشمند کامل بودیم و در اکثر مجامع مجازی کاربران علاوه بر ابراز علاقه شدیداً منتظر این گوشی هوشمند بوده و هستند.

همانطور که در جریان هستید، اکسپریا XZ Premium، سوگولی این روزهایِ سونی از هفته گذشته پایش به کشور عزیزمان ایران باز شده است و در ابتدا در چند شهر به صورت بسیار محدود در اختیار کاربران قرار گرفت. حال اما این عرضه شکل گسترده ای به خود گرفته است و تا روزهایِ آتی اکسپریا XZ Premium در اقصی نقاط ایران در دسترس کاربران قرار خواهد گرفت.

در این مطلب که به صورت لحظه ای بروزرسانی میشود قصد داریم گزارش وضعیت عرضه گوشی اکسپریا XZ Premium را در ایران به اطلاع شما همراهان همیشگی برسانیم. این خبر به محض دریافت اطلاعات جدید به روزرسانی خواهد شد.


آپدیت ساعت 21 روز شنبه:

از امروز عرضه اکسپریا XZ Premium به صورت محدود در تهران به صورت رسمی آغاز شد. تمامی موجودی این دستگاه در روز اول به فروش رسید. در این هفته به صورت پیوسته هر روز شاهد تزریق اکسپریا XZ Premium به بازار خواهیم بود که از هفته آینده تزریق گوشی جدید سونی به بازار سرعت بیشتری خواهد گرفت.


آپدیت ساعت 21:30 روز شنبه:

قیمت نهایی این دستگاه با گارانتی کامتل 2,590,000 تومان تایید شده است. فروشگاه تکنولایف برای تمامی کاربرانی که این دستگاه را تا صبح امروز پیش خرید کرده بودند، علاوه بر یک آنتی ویروس اورجینال به عنوان هدیه، قیمت نهایی این گوشی را با تخفیف 40 هزار تومانی، 2,550,000 تومان محاسبه میکند.


آپدیت ساعت 22:30 روز شنبه:

فروشگاه تکنولایف فردا تمامی مدل هایِ پیش فروش شده را به مشتریان تحویل خواهد داد. در تحویل گوشی ها اولویت با مشتریانی است که نقداً قیمت کامل گوشی را در هنگام پیش خرید پرداخت کرده باشند.


آپدیت ساعت 00:00 روز یکشنبه:

فروشگاه تکنولایف برای مشتریانی که این گوشی را پیش خرید کرده بودند، علاوه بر تخفیف نقدی و یک عدد آنتی ویروس اورجینال به عنوان هدیه، این گوشی را در یک بسته بندی چوبی و زیبا به صورت سفارشی به مشتریان اول خود واگذار خواهد کرد.

طبق آخرین استعلام انجام شده از فروشگاه تکنولایف، رنگ مشکی در مرحله پیش فروش اکسپریا XZ Premium، محبوبیت بیشتری نسبت به رنگ کروم داشته است. به علت استقبال خارج از انتظار مشتریان از رنگ مشکی و عدم موجودی مکفی این رنگ، کاربرانی که رنگ مشکی این دستگاه را پیش خرید کرده بودند، بر اساس اولویت زمانی در روزهای یکشنبه و دوشنبه تحویل مشتریان داده خواهد شد. تمامی سفارشات رنگ کروم فردا ارسال خواهد شد.


آپدیت ساعت 12:00 روز یکشنبه:

پای اکسپریا XZ Premium به شهرستان های کشور نیز باز شد. از روز گذشته به صورت محدود، شاهد عرضه اکسپریا XZ Premium در چند شهر کشور از جمله رشت بودیم. امروز نیز این وضعیت ادامه خواهد داشت. بر اساس اطلاعات بدست آمده تا این لحظه، تمامی موجودی تزریق شده به بازار در روز نخست به فروش رسیده است.


آپدیت ساعت 12:15 روز یکشنبه:

خریداران برای استفاده از کارت هدیه نقدی، باید شماره سریال گوشی خود را در سایت Sonyxperia.ir وارد نمایند. بدیهی است که عدم ثبت اطلاعات به منزله چشم پوشی از هدیه ای است که سونی برای آنها در نظر گرفته است. ضمن اینکه خریدارانی که از امروز این گوشی را در سایت تکنولایف سفارش دهند، نیازی به ثبت اطلاعات نداشته و کارت هدیه نقدی را همراه با گوشی دریافت خواهند کرد.


آپدیت ساعت 4:30 روز دوشنبه:

هدیه نقدی اکسپریا XZ Premium همانطور که اعلام شد در مرحله اول 300 هزار تومان میباشد. این هدیه نقدی به صورت 3 کارت هدیه 100 هزار تومانی به خریداران اهدا میشود. قبلاً اعلام کردیم که اگر از امروز گوشی خود را از فروشگاههایِ معتبر اینترنتی خریداری کنید کارت هدیه برایِ شما ارسال خواهد شد و اگر به صورت فیزیکی گوشی خود را تهیه کنید، برایِ دریافت هدیه نقدی حتماً باید با کارت ملی و جعبه گوشی هوشمند خود به نماینده سونی در یکی از شهرهایِ تهران، اصفهان، اهواز، تبریز، رشت، ساری، آمُل، شیراز، قُم، کرج، کرمان، کرمانشاه، مشهد و یزد مراجعه نمایند.