گلکسی نوت 10 نسبت به نسل قبل به باتری بزرگتری مجهز خواهد شد

0
۱,۶۰۲

طول عمر باتری تلفن های هوشمند پریمیوم همواره یکی از بحث بر انگیز ترین موضوعات پیرامون این گجت ها بوده است. در طول سال گذشته کمپانی سامسونگ تمرکز ویژه ای بر روی بهبود باتری پرچمداران خود داشته است، و با نزدیک شدن به زمان معرفی سری گلکسی نوت 10 به نظر میرسد که این روند بهبود ادامه خواهد داشت.

” باتری Galaxy Note 10 5G ممکن است مورد تایید قرار گرفته باشد.”

با استناد به گزارشی که خبرگزاری Galaxy Club منتشر کرده است، یک باتری جدید متعلق به سامسونگ با شماره مدل EB-BN972ABU مورد تایید سازمان صدور گواهی واقع در کره ی جنوبی قرار گرفته است. متاسفانه در این گزارش به طور دقیق اشاره ای به ظرفیت باتری نشده است گرچه حداقل ظرفیت 4170 میلی آمپر و حداکثر 4300 میلی آمپر را برای این باتری محتمل دانسته اند.

با توجه به شماره مدل ذکر شده، به نظر میرسد که این باتری متعلق به یک گوشی هوشمند با شماره مدل SM-N972 باشد. با این حال در هیچ گزارشی اشاره ای به ساخت موبایلی با این شماره مدل نشده است. در نتیجه، به احتمال قوی این باتری در گوشی گلکسی نوت 10 با شماره مدل SM-N971 به کار خواهد رفت.

طبق گزارشات اخیر، SM-N971 در واقع مدل 5G گلکسی نوت 10 است و گفته میشود که این گوشی به یک صفحه نمایش 6.3 اینچی مجهز خواهد شد. در مورد گوشی Galaxy Note 10 Pro و همچنین مدل 5G آن میتوان به بهره گیری از صفحه نمایش 6.7 اینچی و باتری 4500 میلی آمپری اشاره کرد.

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]

دیدگاهتان را بنویسید

لطفاً دیدگاه خود را وارد کنید
Please enter your name here