Sony-Xperia-M5-Dual

همانطور که پیش از این نیز اعلام کرده بودیم، سونی موبایل برنامه هایِ خاصی برایِ نقاط مختلف دنیا دارد. من باب مثال میتوان به برنامه انتشار گوشی هایِ خانواده جدید X این شرکت اشاره کرد، که عضو اصلی و در واقع پرچمدار این خانواده در بیشتر بازارهایِ اروپایی و حتی در بعضی از کشورهایِ مطرح خاورمیانه ( من جمله کشور عزیزمان ایران ) هیچگاه عرضه نخواهد شد.

وضع گوشی محبوب اکسپریا M5 هم نیز به همین شکل است. سونی پس از مدت زمانی بسیار طولانی، بالأخره گوشی میان رده و بسیار قدرتمند خود که از سویِ بسیاری از اصحاب رسانه لقب « قاتل پرچمدار » به آن نسبت داده شده بود را در سراسر اروپا در دسترس کاربران و علاقه مندان محصولات اکسپریا قرار داد.

این گوشی همانطور که گفتیم هم اَکنون در سراسر اروپا قابل سفارش است و سونی برایِ رنگ هایِ مشکی و سفید این گوشی هوشمند قیمت 299 پوندی را در انگلستان در نظر گرفته است ( رنگ طلایی تنها محدود به خُرده فروشی Carphone Warehouse و به نوعی نسخه اختصاصی این خُرده فروشی میباشد و از طریق فروشگاههایِ سونی در دسترس نیست ).

در سایر قسمت هایِ قاره اروپا ( کشورهایِ اسپانیا، آلمان و فرانسه ) هر سه رنگ این گوشی هوشمند ( سفید، مشکی و طلایی ) به قیمت 399 یورو در دسترس علاقه مندان قرار دارد. البته لازم به ذکر است که در کشور فرانسه تنها نسخه دو سیم کارته این گوشی هوشمند به صورت رسمی عرضه میشود، اما در سایر نقاط نسخه تک سیم کارته در دسترس کاربران قرار دارد.

xPERIA-m5-sONY-mOBILE-sTORE-640x497

منبع: