maxresdefault

بهتر است که با معرفی گوشی هایِ جدید و جذاب خانواده Z5 سونی که به تازگی معرفی شدند و نگاه بسیاری از اصحاب رسانه را به خود جلب کردند، میان رده هایِ توانا و قدرتمندی که این شرکت قبل از معرفی خانواده Z5 به جهانیان معرفی کرده بود ( گوشی اکسپریا M5 و فَبلِت سلفی اکسپریا C5 Ultra ) را از یاد نبریم.

با توجه به اینکه هنوز محصولات پرچمدار جدید سونی آماده عرضه به صورت جهانی نیستند، سونی تصمیم گرفته است عرضه آخرین محصولات قدرتمند میان رده خود را در جهان آغاز کند. در حال حاضر و در کشورهایی که گوشی اکسپریا M5 و فَبلِت اکسپریا C5 Ultra پیش فروش شده بودند، این 2 محصول در دسترس علاقه مندان قرار گرفته اند.

متأسفانه سونی گاهی اوقات برخی از محصولات خود را ابتدا به صورت منطقه ای عرضه میکند و این موضوع درباره این محصول نیز صدق میکند. در حال حاضر این دو محصول در برخی از کشورهایِ دنیا عرضه شده اند، اما با توجه به اشتیاق بیش از اندازه مردم دنیا برای خرید این محصولات، هنوز این محصولات به صورت گسترده در قاره اروپا عرضه نشده اند، که اُمیدواریم هر چه سریعتر در کشورهایِ اروپایی و آسیایی عرضه این محصولات آغاز شوند.

این روزها مردم کشور عزیزمان ایران هم در انتظار میان رده هایِ خارق العاده جدید سونی هستند و سؤالات بسیار زیادی پیرامون عرضه این محصولات مطرح میشود؛ از این رو تصمیم گرفتیم با ایجاد موضوعی کشورهایی که موفق به دریافت جدیدترین میان رده هایِ سونی شده اند را برایِ شما لیست کرده و سعی میکنیم در صورت انتشار یا عرضه رسمی محصولات مذکور در کشورمان شما را مطلع کنیم.

 

هنگ کنگ :

– اکسپریا C5 Ultra Dual با قیمت 3.298 دلار هنگ کنگ موجود میباشد

– اکسپریا M5 Dual با قیمت 3.698 دلار هنگ کنگ و از تاریخ 9 سپتامبر موجود میباشد

 

هند :

– اکسپریا C5 Ultra با قیمت 29.990 روپیه موجود میباشد

– اکسپریا M5 هنوز تأییده ای برای ورود دریافت نکرده است

 

مالزی :

– اکسپریا C5 Ultra Dual با قیمت 1.399 رینگیت مالزی موجود میباشد

– اکسپریا M5 Dual با قیمت 1.599 رینگیت مالزی موجود میباشد

 

روسیه :

– اکسپریا C5 Ultra Dual با قیمت 24.990 روبل روسیه موجود میباشد

– اکسپریا M5 Dual با قیمت 29.990 روبل روسیه و اکسپریا M5 با قیمت 28.990 روبل روسیه موجود میباشد

 

تایوان :

– اکسپریا C5 Ultra با قیمت 11.900 دلار جدید تایوان موجود میباشد

– اکسپریا M5 با قیمت 12.900 دلار جدید تایوان موجود میباشد